Bolero Banken | Hout/staal | Hout (acacia) | Zwart Frame | In-/outdoor | 2 Stuks | 1600x380x450(h)mm
€425,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Banken | Hout/staal | Hout (acacia) | Zwart Frame | In-/outdoor | 2 Stuks | 1600x380x450(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€425,99 excl. btw
€515,45 incl. btw
Of €171,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | DS158 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze industrieel vormgegeven banken Bolero vormen een moderne, praktische meubelset in combinatie met de bijpassende tafel DS157 (apart verkrijgbaar). De banken hebben een stalen frame en een acaciahouten zitting die voorgeolied geleverd wordt. Hierdoor zijn de banken bestand tegen veelvuldig gebruik in drukke horecaondernemingen, zonder tekenen slijtage te vertonen.
De anti-slip pootjes zijn in hoogte verstelbaar, zodat de banken ook op een ongelijke ondergrond stabiel kunnen staan.
Het acaciahout is weersbestendig, mits het op de juiste wijze onderhouden wordt. Behandel het hout periodiek met teakolie (DL476) om het tegen de elementen te beschermen en ervoor te zorgen dat jouw banken er jarenlang als nieuw uit blijven zien.
Bestel de Bolero Banken | Hout/Staal | Hout (Acacia) | Zwart Frame | In-/Outdoor | 2 Stuks | 1600x380x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De anti-slip pootjes zijn in hoogte verstelbaar, zodat de banken ook op een ongelijke ondergrond stabiel kunnen staan.
Het acaciahout is weersbestendig, mits het op de juiste wijze onderhouden wordt. Behandel het hout periodiek met teakolie (DL476) om het tegen de elementen te beschermen en ervoor te zorgen dat jouw banken er jarenlang als nieuw uit blijven zien.
Specificaties
| Kleur / afwerking | Hout (acacia), zwart |
|---|---|
| Materiaal (bekleding) | Acaciahout |
| Materiaal (poten/frame) | Staal (poedercoating) |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 450 mm |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 11,7 kg |
| Breedte | 1600 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Aantal | 2 |
Bestel de Bolero Banken | Hout/Staal | Hout (Acacia) | Zwart Frame | In-/Outdoor | 2 Stuks | 1600x380x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | DS158 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


