Caterchef Bakplaat (25x33cm-glad) | 1.5kw | Met Ingebouwde Vet Opvanglade | 261x470x260(h)mm
€300,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Bakplaat (25x33cm-glad) | 1.5kw | Met Ingebouwde Vet Opvanglade | 261x470x260(h)mm | 1.5kW | 260x465x270(h)mm | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€300,00 excl. btw
€363,00 incl. btw
Of €121,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688500 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Caterchef Bakplaat (25x33cm-glad) | 1.5kw | Met Ingebouwde Vet Opvanglade | 261x470x260(h)mm van CaterChef is een professionele oplossing uit de categorie Elektrische grillplaten bakplaten. Dit product is vervaardigd uit RVS en met afmetingen van 260 x 465 x 270 mm (BxDxH). Voorzien van een vermogen van 1.5 kW, 230V aansluiting. Extra voordelen: thermostatisch regelbaar, instelbare thermostaat, statische koeling. wordt geleverd met 12 maanden garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in CaterChef professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Temperatuurbereik: 50 tot 300 kg Thermostatische veiligheidsklep: Nee
Bediening: Nee
Met thermokoppel: Nee
Met vet opvangbak: Ja
Met waakvlam: Nee
Piëzo ontsteking: Nee
Thermostaat: Manuele bediening
Met hoofschakelaar: Nee
Benodigde aansluiting: Geen
Aansluiting: 1x 230V
Frequentie: 50/60Hz
Vermogen elektrisch: 1500W
Met stekker: Ja
Aantal onafhankelijke zones: 1
Gewicht netto: 16kg
Bakplaat uitvoering: Glad
Materiaal: RVS
Afmeting: 260x465x270(h)mm
Specificaties
| Breedte | 261mm |
|---|---|
| Diepte | 470mm |
| Hoogte | 260mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1.5 |
| Gewicht | 16.5kg |
Bestel de CaterChef Bakplaat (25x33cm-glad) | 1.5kW | Met ingebouwde vet opvanglade | 261x470x260(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688500 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
