Caterchef Bain Marie Gn1/1x1-200mm | 1,2kw | Met Ingebouwd Element | 355x615x297(h)mm
€189,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Bain Marie Gn1/1x1-200mm | 1,2kw | Met Ingebouwd Element | 355x615x297(h)mm | 1.2kW | 354x595x286(h)mm | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€189,00 excl. btw
€228,69 incl. btw
Of €76,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688040 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Caterchef Bain Marie Gn1/1x1-200mm | 1,2kw | Met Ingebouwd Element | 355x615x297(h)mm van CaterChef is een professionele oplossing uit de categorie Bain Maries Tafelmodellen. Dit product is vervaardigd uit RVS en met afmetingen van 354 x 595 x 286 mm (BxDxH). Voorzien van een vermogen van 1.2 kW, 230V aansluiting, GN 1/1 compatibiliteit. Extra voordelen: instelbare thermostaat, inclusief tapkraan. wordt geleverd met 12 maanden garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in CaterChef professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Wordt zonder GN bakken geleverdAansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60Hz
Vermogen elektrisch: 1200W
Met stekker: Ja
Opslag maatvoering: 53x32,5cm 1/1 GN
Model: Tafel model
Aantal onafhankelijke zones: 1
Gewicht netto: 8,5kg
Materiaal: RVS
Ingebouwd element: Ja
Hoogte / inhoud 20,00cm
Met aftapkraan: Ja
Compartimenten: 01
Diepgetrokken: Ja
Met kraan: Nee
Naadloos: Ja
Thermostaat: Manuele bediening
Traploos regelbaar: Ja
Verstelbare poten: Nee
Met hoofdschakelaar: Ja
Afmeting: 354x595x286(h)mm
Specificaties
| Breedte | 355mm |
|---|---|
| Diepte | 615mm |
| Hoogte | 297mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1.2 |
| Gewicht | 8.5 |
Bestel de CaterChef Bain marie GN1/1x1-200mm | 1,2kW | Met ingebouwd element | 355x615x297(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688040 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
