Hendi Rasp | Rvs | Kunststof Greep | 318mm
€16,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Rasp | Rvs | Kunststof Greep | 318mm
OP VOORRAAD
€16,69 excl. btw
€20,19 incl. btw
Of €6,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 856321 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De grove rasp HENDI is ideaal voor het raspen harde kazen, groenten of chocolade. De laser-gesneden messen bieden hoge precisie en zijn extreem scherp, waardoor je moeiteloos grove stukken raspt met een gelijkmatig resultaat. Voorzien een comfortabel handvat en gemaakt hoogwaardig RVS.
Bestel de HENDI Rasp | RVS | Kunststof Greep | 318mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Rasp |
|---|---|
| Lemmet | RVS 18/8 |
| Lemmetlengte | 134 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 130 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 318 mm |
Bestel de HENDI Rasp | RVS | Kunststof Greep | 318mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 856321 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

