Hendi Kaasrasp | Rvs | Kunststof Greep | 170mm
€11,59
€9,85
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Kaasrasp | Rvs | Kunststof Greep | 170mm
OP VOORRAAD
€11,59
U bespaart €1,74 (15%)
€9,85 excl. btw
€11,92 incl. btw
Of €3,97 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 856222 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze kaasrasp HENDI is ideaal voor het fijn raspen zowel harde als zachte kazen. Dankzij het grote handvat heb je optimale controle over de hoeveelheid kaas die je raspt. Gemaakt hoogwaardig RVS voor duurzaamheid en precisie.
Bestel de HENDI Kaasrasp | RVS | Kunststof Greep | 170mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Kaasrasp |
|---|---|
| Lemmet | RVS |
| Lemmetlengte | 60 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 110 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 170 mm |
Bestel de HENDI Kaasrasp | RVS | Kunststof Greep | 170mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 856222 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
