Hendi Rasp | Rvs | Kunststof Greep | 330mm
€16,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Rasp | Rvs | Kunststof Greep | 330mm
OP VOORRAAD
€16,69 excl. btw
€20,19 incl. btw
Of €6,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 856345 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze schaafrasp HENDI is ontworpen voor het schaven dunne plakjes harde ingrediënten zoals Parmezaanse kaas, wortel, chocolade of knoflook. De laser cut blades zijn extreem scherp en zorgen voor maximale precisie iedere beweging. Het ergonomische ontwerp ligt prettig in de hand en maakt efficiënt schaven mogelijk.
Bestel de HENDI Rasp | RVS | Kunststof Greep | 330mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Rasp |
|---|---|
| Lemmet | RVS 18/8 |
| Lemmetlengte | 134 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 130 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 330 mm |
Bestel de HENDI Rasp | RVS | Kunststof Greep | 330mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 856345 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

