Hendi Rasp | Rvs | Kunststof Greep | 405mm
€19,89
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Rasp | Rvs | Kunststof Greep | 405mm
OP VOORRAAD
€19,89 excl. btw
€24,07 incl. btw
Of €8,02 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 856369 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze grove rasp HENDI is ideaal voor het raspen harde kazen, wortelen, courgette, noten of chocolade. Dankzij de grove laser-gesneden mesjes verkrijg je snel grotere raspdelen. Gemaakt hoogwaardig RVS en uitgerust met een ergonomisch handvat voor comfortabel gebruik, zelfs langere sessies.
Bestel de HENDI Rasp | RVS | Kunststof Greep | 405mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Rasp |
|---|---|
| Lemmet | RVS 18/8 |
| Lemmetlengte | 220 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 130 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 405 mm |
Bestel de HENDI Rasp | RVS | Kunststof Greep | 405mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 856369 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

