Arktic by Hendi Pizzawerkbank | Energiezuinig | 280l | 2 Deuren + 7 Deegladen (en600x400) | -2°c/+8°c | Geforceerd | 2010x800x850/1000(h)mm
€2.695,00
€2.021,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Pizzawerkbank | Energiezuinig | 280l | 2 Deuren + 7 Deegladen (en600x400) | -2°c/+8°c | Geforceerd | 2010x800x850/1000(h)mm | 830x595x500(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.695,00
U bespaart €673,75 (25%)
€2.021,25 excl. btw
€2.445,71 incl. btw
Of €815,24 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 232842 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele pizzawerkbank Arktic by HENDI is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS met hoogwaardig natuurstenen werkblad, welke is voorzien achter- en zijopstanden. De deuren zijn voorzien ingewerkte handgrepen over de volledige breedte en zijn geschikt voor euronorm-/bakerynormformaat (600 x 400 mm).
Daarnaast heeft de pizzawerkbank 7 ongekoelde deegladen, welke ook geschikt zijn voor euronorm-/bakerynormformaat en bijvoorbeeld zeer geschikt zijn voor het opslaan deegkratten.
Krachtige KoelingDe pizzawerkbank is voorzien krachtige geforceerde koeling met temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Daarnaast heeft het apparaat dikke isolatie 60 mm polyurethaanschuim en is de pizzawerkbank ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen tot wel 40°C.
Zuinig & VerantwoordBovendien is het apparaat voorzien energielabel A, zodat je zeker weet dat je een zo zuinig mogelijke koeling hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimaal GebruiksgemakDe onderzijde is voorzien verstelbare RVS poten, voor stabiele plaatsing, en het apparaat wordt stekkerklaar geleverd. Bovendien zorgen de achter- en zijopstanden dat er geen producten, resten of gereedschap achter de pizzawerkbank kunnen vallen, voor een extra hygiënische werkomgeving.
Ook kan het apparaat eenvoudig worden gecombineerd met een opzetkoelvitrine, welke op de opstaande randen kan worden geplaatst. Zo creëer je extra ruimte voor direct bereikbare gekoelde producten zonder werkruimte te verliezen!
Bestel de Arktic by HENDI Pizzawerkbank | Energiezuinig | 280L | 2 Deuren + 7 Deegladen (EN600x400) | -2°C/+8°C | Geforceerd | 2010x800x850/1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarnaast heeft de pizzawerkbank 7 ongekoelde deegladen, welke ook geschikt zijn voor euronorm-/bakerynormformaat en bijvoorbeeld zeer geschikt zijn voor het opslaan deegkratten.
Krachtige KoelingDe pizzawerkbank is voorzien krachtige geforceerde koeling met temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Daarnaast heeft het apparaat dikke isolatie 60 mm polyurethaanschuim en is de pizzawerkbank ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen tot wel 40°C.
Zuinig & VerantwoordBovendien is het apparaat voorzien energielabel A, zodat je zeker weet dat je een zo zuinig mogelijke koeling hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimaal GebruiksgemakDe onderzijde is voorzien verstelbare RVS poten, voor stabiele plaatsing, en het apparaat wordt stekkerklaar geleverd. Bovendien zorgen de achter- en zijopstanden dat er geen producten, resten of gereedschap achter de pizzawerkbank kunnen vallen, voor een extra hygiënische werkomgeving.
Ook kan het apparaat eenvoudig worden gecombineerd met een opzetkoelvitrine, welke op de opstaande randen kan worden geplaatst. Zo creëer je extra ruimte voor direct bereikbare gekoelde producten zonder werkruimte te verliezen!
Specificaties
| Serie | Arktic by HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | 280 liter (koelruimte) |
| Binnenafmetingen | B 830 x D 595 x H 500 mm |
| Deur(en) | 2 |
| Lade(n) | 7 deegladen (ongekoeld) |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 35 mm (polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | Nee |
| Roosterformaat | EN (600 x 400 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Materiaal | RVS (behuizing/intern), graniet (werkblad) |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,38 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 504 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 333 kg |
| Breedte | 2010 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 850 / 1000 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Pizzawerkbank | Energiezuinig | 280L | 2 Deuren + 7 Deegladen (EN600x400) | -2°C/+8°C | Geforceerd | 2010x800x850/1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 232842 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


