Arktic by Hendi Ijsmachine | Rvs | 2L | Koelhoudfunctie | 272x315x362(h)mm
€465,00
€348,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Ijsmachine | Rvs | 2L | Koelhoudfunctie | 272x315x362(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€465,00
U bespaart €116,25 (25%)
€348,75 excl. btw
€421,99 incl. btw
Of €140,66 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 274231 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ijsmachine Arktic by HENDI is ideaal voor het maken heerlijk roomijs, sorbets en yoghurtijs en doet dat al binnen 90 minuten. Het apparaat is uitgevoerd met hoogwaardige RVS behuizing. RVS ijskom en transparant kunststof deksel om het proces te kunnen volgen.
Eenvoudig BedienenDe ijsmachine heeft een ruime inhoud 2 liter en beschikt over een luchtgekoelde compressor met temperatuurbereik -10°C/-35°C. Het instellen doe je heel eenvoudig met de robuuste knoppen, met verlichte kleurindicatie rond de knop, en de voortgang, bedrijfstijd en beweging de mixer wordt duidelijk weergegeven op het verlichte digitale scherm.
Handige KoelhoudfunctieVoorkoelen de ingrediënten is niet nodig en de machine heeft zelfs een koelhoudfunctie, waarmee het bereide ijs tot 2 uur lang wordt bewaard met de perfecte consistentie en temperatuur om te serveren.
Optimaal GebruiksgemakDe mengschoep hoogwaardig kunststof is eenvoudig te plaatsen en verwijderen en de Twist-Lock veiligheidssluiting het deksel zorgt voor comfortabel en veilig gebruik. Bovendien worden een maatbeker en lepel standaard bijgeleverd en werkt de ijsmachine met het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Bestel de Arktic by HENDI IJsmachine | RVS | 2L | Koelhoudfunctie | 272x315x362(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Eenvoudig BedienenDe ijsmachine heeft een ruime inhoud 2 liter en beschikt over een luchtgekoelde compressor met temperatuurbereik -10°C/-35°C. Het instellen doe je heel eenvoudig met de robuuste knoppen, met verlichte kleurindicatie rond de knop, en de voortgang, bedrijfstijd en beweging de mixer wordt duidelijk weergegeven op het verlichte digitale scherm.
Handige KoelhoudfunctieVoorkoelen de ingrediënten is niet nodig en de machine heeft zelfs een koelhoudfunctie, waarmee het bereide ijs tot 2 uur lang wordt bewaard met de perfecte consistentie en temperatuur om te serveren.
Optimaal GebruiksgemakDe mengschoep hoogwaardig kunststof is eenvoudig te plaatsen en verwijderen en de Twist-Lock veiligheidssluiting het deksel zorgt voor comfortabel en veilig gebruik. Bovendien worden een maatbeker en lepel standaard bijgeleverd en werkt de ijsmachine met het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Specificaties
| Bruto inhoud | 2 liter |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -10°C / -35°C |
| Koelmiddel | R600a |
| Bediening | Digitaal |
| Aansluitwaarde | 0,18 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 12,3 kg |
| Breedte | 272 mm |
| Diepte | 315 mm |
| Hoogte | 362 mm |
Bestel de Arktic by HENDI IJsmachine | RVS | 2L | Koelhoudfunctie | 272x315x362(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 274231 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Schilferijsmachine 90kg/24h
-25% KORTING
Bartscher
Ijsmachine 1500
-25% KORTING
Combisteel
