Combisteel Bar-/cocktailstation (gekoeld) | Rvs | 3 Gekoelde Laden (-1°c/+8°c) | Spoelbak + Glazenspoeler | Ijs-/ingrediëntenbakken + Flessenrek + Gn-bakhouder | Achteropstand | 1340x700x875/990(h)mm
€4.326,00
€3.244,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bar-/cocktailstation (gekoeld) | Rvs | 3 Gekoelde Laden (-1°c/+8°c) | Spoelbak + Glazenspoeler | Ijs-/ingrediëntenbakken + Flessenrek + Gn-bakhouder | Achteropstand | 1340x700x875/990(h)mm | GN 1/9
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.326,00
U bespaart €1.081,50 (25%)
€3.244,50 excl. btw
€3.925,85 incl. btw
Of €1.308,62 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7083.0045 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze praktische bar-/cocktailstation CombiSteel, met 3 gekoelde laden, heb je alle ruimte om diverse ingrediënten direct binnen handbereik te hebben voor het kunnen maken de heerlijkste mixdrankjes en cocktails.
De cocktailstation beschikt over een zeer ruime ijs-/ingrediëntenbak met verwijderbare tussenschotten, zodat verschillende ingrediënten en ijs apart elkaar kunnen worden opgeslagen. Daarboven bevindt zich een praktische GN-bakhouder met capaciteit voor 7x 1/9 GN. En aan de voorkant zit een praktische dubbele flessenhouder met twee rijen, zodat er extra veel ruimte is om alle benodigde dranken klaar voor gebruik te hebben.
Ook heeft de cocktailstation rechts een praktische spoelbak en daarvoor een aparte plek voor het spoelen glazen met een ingebouwde glazensproeier en geperforeerd RVS rooster. Bovendien heeft de CombiSteel bar-/cocktailstation ideale gekoelde bergruimte onder, verdeeld over 1 grote lade en 2 kleine laden, waarbij het temperatuurbereik -1°C/+8°C eenvoudig digitaal kan worden ingesteld.
Voor optimaal hygiënisch en comfortabel gebruik is de achterkant voorzien een achteropstand, om te voorkomen dat er zomaar iets achter kan vallen, en de stevige verstelbare poten zorgen voor stabiele plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Bestel de CombiSteel Bar-/Cocktailstation (Gekoeld) | RVS | 3 Gekoelde Laden (-1°C/+8°C) | Spoelbak + Glazenspoeler | IJs-/Ingrediëntenbakken + Flessenrek + GN-Bakhouder | Achteropstand | 1340x700x875/990(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De cocktailstation beschikt over een zeer ruime ijs-/ingrediëntenbak met verwijderbare tussenschotten, zodat verschillende ingrediënten en ijs apart elkaar kunnen worden opgeslagen. Daarboven bevindt zich een praktische GN-bakhouder met capaciteit voor 7x 1/9 GN. En aan de voorkant zit een praktische dubbele flessenhouder met twee rijen, zodat er extra veel ruimte is om alle benodigde dranken klaar voor gebruik te hebben.
Ook heeft de cocktailstation rechts een praktische spoelbak en daarvoor een aparte plek voor het spoelen glazen met een ingebouwde glazensproeier en geperforeerd RVS rooster. Bovendien heeft de CombiSteel bar-/cocktailstation ideale gekoelde bergruimte onder, verdeeld over 1 grote lade en 2 kleine laden, waarbij het temperatuurbereik -1°C/+8°C eenvoudig digitaal kan worden ingesteld.
Voor optimaal hygiënisch en comfortabel gebruik is de achterkant voorzien een achteropstand, om te voorkomen dat er zomaar iets achter kan vallen, en de stevige verstelbare poten zorgen voor stabiele plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Specificaties
| Uitvoering | IJs-/ingrediëntenbak, dubbel flessenrek, GN-bakhouder, spoelbak, glazensproeier |
|---|---|
| Deur(en) | Nee |
| Lade(n) | 3 |
| Achteropstand | Ja |
| GN-ruimte boven | 7x 1/9 GN |
| Snijblad | Nee |
| Spoelbak | B 330 x D 300 x H 180 mm |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Temperatuurbereik | -1°C / +8°C |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,19 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 135 kg |
| Breedte | 1340 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 875 / 990 mm |
Bestel de CombiSteel Bar-/Cocktailstation (Gekoeld) | RVS | 3 Gekoelde Laden (-1°C/+8°C) | Spoelbak + Glazenspoeler | IJs-/Ingrediëntenbakken + Flessenrek + GN-Bakhouder | Achteropstand | 1340x700x875/990(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7083.0045 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

