Exquisit Koelkast | Laag Model | 254l | Wit | +1°c/+8°c | Statisch | 600x620x1450(h)mm
€699,00
€594,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Exquisit Koelkast | Laag Model | 254l | Wit | +1°c/+8°c | Statisch | 600x620x1450(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€699,00
U bespaart €104,85 (15%)
€594,15 excl. btw
€718,92 incl. btw
Of €239,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Exquisit |
| Artikelnummer: | KS290-V-280EI |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Exquisit KS290 is een ruime en praktische koelkast met een inhoud 254 liter. Dit maakt deze koelkast geschikt om vele verschillende producten te koelen. Denk hierbij aan kleine ingrediënten voor vele verschillende gerechten, maar ook aan complete maaltijden en uiteraard diverse dranken. Daarnaast is deze koelkast voorzien in- en uitschakelbare LED binnenverlichting en 5 verplaatsbare roosters, zodat de inhoud flexibel en naar wens kan worden ingedeeld. Het apparaat is afgewerkt met een witgelakte buitenzijde voor een strakke en smetteloze uitstraling.Verder is het apparaat uitgevoerd met statische koeling met een temperatuurbereik +1°C/+8°C, automatische ontdooiing, praktische draaiknopbediening en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Bestel de Exquisit Koelkast | Laag Model | 254L | Wit | +1°C/+8°C | Statisch | 600x620x1450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Exquisit KS290-V-280EW |
|---|---|
| Bruto inhoud | 254 liter |
| Materiaal | Gelakt staal (extern), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | +1°C / +8°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (140 g) |
| Klimaatklasse | N-T |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 43°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Energielabel | E |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,29 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 105 kWh |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 52 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 620 mm |
| Hoogte | 1450 mm |
Bestel de Exquisit Koelkast | Laag Model | 254L | Wit | +1°C/+8°C | Statisch | 600x620x1450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Exquisit |
|---|---|
| Artikelnummer | KS290-V-280EI |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


