Exquisit Koelkast | 331l | Wit | 0°c/+8°c | Statisch | 0.09kw | 600x600x1700(h)mm
€790,00
€671,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Exquisit Koelkast | 331l | Wit | 0°c/+8°c | Statisch | 0.09kw | 600x600x1700(h)mm | 0.09kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€790,00
U bespaart €118,50 (15%)
€671,50 excl. btw
€812,52 incl. btw
Of €270,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Exquisit |
| Artikelnummer: | 905470 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze witte koelkast Exquisit heeft een bruto inhoud 331 liter en beschikt over 5 verstelbare glazen plateaus, 1 vast glazen plateau, een groentelade en 5 deurvakken. Het apparaat is voorzien statische koeling met een temperatuurbereik 0°C/+8°C en handmatige ontdooiing.
De analoge bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgen de binnenverlichting en de omkeerbare deur voor extra gebruiksgemak.
Bestel de Exquisit Koelkast | 331L | Wit | 0°C/+8°C | Statisch | 0.09kW | 600x600x1700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De analoge bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgen de binnenverlichting en de omkeerbare deur voor extra gebruiksgemak.
Specificaties
| Bruto inhoud | 331 liter |
|---|---|
| Materiaal | Gemoffeld plaatstaal (extern) / kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +8°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Omgevingstemperatuur | +16°C / +38°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Bediening | Analoog |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Energielabel | E |
| Aansluitwaarde | 0,09 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 51 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 1700 mm |
Bestel de Exquisit Koelkast | 331L | Wit | 0°C/+8°C | Statisch | 0.09kW | 600x600x1700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Exquisit |
|---|---|
| Artikelnummer | 905470 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
