Rational Condensatiekap | Ultravent | Rational Icombi (20x 2/1 Gn) | 230v | 1084x1134x337(h)mm
€10.258,00
€8.719,30
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rational Condensatiekap | Ultravent | Rational Icombi (20x 2/1 Gn) | 230v | 1084x1134x337(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€10.258,00
U bespaart €1.538,70 (15%)
€8.719,30 excl. btw
€10.550,35 incl. btw
Of €3.516,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Rational |
| Artikelnummer: | 60.75.137 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De UltraVent condensatiekap voor de Rational iCombi Pro/Classic 20-2/1 zorgt voor het binden en afvoeren damp, zonder dat een buitenaansluiting nodig is!
Bestel de Rational Condensatiekap | UltraVent | Rational iCombi (20x 2/1 GN) | 230V | 1084x1134x337(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Rational iCombi Pro/Classic |
|---|---|
| Type | UltraVent |
| Materiaal | RVS |
| Voeding | 230 V |
| Breedte | 1084 mm |
| Diepte | 1134 mm |
| Hoogte | 337 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Rational Condensatiekap | UltraVent | Rational iCombi (20x 2/1 GN) | 230V | 1084x1134x337(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Rational |
|---|---|
| Artikelnummer | 60.75.137 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

