Rational Condensatiekap | Ultravent | Rational Icombi (6x/10x 1/1 Gn) | 230v | 854x885x313(h)mm
€6.383,00
€5.425,55
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rational Condensatiekap | Ultravent | Rational Icombi (6x/10x 1/1 Gn) | 230v | 854x885x313(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.383,00
U bespaart €957,45 (15%)
€5.425,55 excl. btw
€6.564,92 incl. btw
Of €2.188,31 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Rational |
| Artikelnummer: | 60.75.134 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De UltraVent condensatiekap voor de Rational iCombi Pro/Classic 6-1/1 en 10-1/1 zorgt voor het binden en afvoeren damp, zonder dat een buitenaansluiting nodig is!
Let op, de productafbeelding met onderstel en combisteamer is ter illustratie; dit betreft alleen de condensatiekap.
Bestel de Rational Condensatiekap | UltraVent | Rational iCombi (6x/10x 1/1 GN) | 230V | 854x885x313(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, de productafbeelding met onderstel en combisteamer is ter illustratie; dit betreft alleen de condensatiekap.
Specificaties
| Serie | Rational iCombi Pro/Classic |
|---|---|
| Type | UltraVent |
| Materiaal | RVS |
| Voeding | 230 V |
| Breedte | 854 mm |
| Diepte | 885 mm |
| Hoogte | 313 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Rational Condensatiekap | UltraVent | Rational iCombi (6x/10x 1/1 GN) | 230V | 854x885x313(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Rational |
|---|---|
| Artikelnummer | 60.75.134 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


