Rational Condensatiekap | Ultravent Plus | Rational Icombi (6x/10x 2/1 Gn) | 230v | 1075x1085x407(h)mm
€12.574,00
€10.687,90
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rational Condensatiekap | Ultravent Plus | Rational Icombi (6x/10x 2/1 Gn) | 230v | 1075x1085x407(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€12.574,00
U bespaart €1.886,10 (15%)
€10.687,90 excl. btw
€12.932,36 incl. btw
Of €4.310,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Rational |
| Artikelnummer: | 60.75.143 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De UltraVent Plus condensatiekap voor de Rational iCombi Pro/Classic 6-2/1 en 10-2/1 zorgt voor het binden en afvoeren damp, zonder dat een buitenaansluiting nodig is.
Deze Plus uitvoering UltraVent heeft bovendien speciale filtertechniek die dampen en wasem aanzienlijk verder verminderd!
Bestel de Rational Condensatiekap | UltraVent Plus | Rational iCombi (6x/10x 2/1 GN) | 230V | 1075x1085x407(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze Plus uitvoering UltraVent heeft bovendien speciale filtertechniek die dampen en wasem aanzienlijk verder verminderd!
Specificaties
| Serie | Rational iCombi Pro/Classic |
|---|---|
| Type | UltraVent Plus |
| Materiaal | RVS |
| Voeding | 230 V |
| Breedte | 1075 mm |
| Diepte | 1085 mm |
| Hoogte | 407 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Rational Condensatiekap | UltraVent Plus | Rational iCombi (6x/10x 2/1 GN) | 230V | 1075x1085x407(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Rational |
|---|---|
| Artikelnummer | 60.75.143 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

