Rational Condensatiekap | Ultravent | Rational Icombi Pro XS | 230v | 657x580x240(h)mm
€4.566,00
€3.881,10
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rational Condensatiekap | Ultravent | Rational Icombi Pro XS | 230v | 657x580x240(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.566,00
U bespaart €684,90 (15%)
€3.881,10 excl. btw
€4.696,13 incl. btw
Of €1.565,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Rational |
| Artikelnummer: | 60.73.865 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De UltraVent condensatiekap voor de Rational iCombi Pro XS 6-2/3 zorgt voor het binden en afvoeren damp, zonder dat een buitenaansluiting nodig is!
Bestel de Rational Condensatiekap | UltraVent | Rational iCombi Pro XS | 230V | 657x580x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Rational iCombi Pro |
|---|---|
| Type | UltraVent |
| Materiaal | RVS |
| Voeding | 230 V |
| Breedte | 657 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 240 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Rational Condensatiekap | UltraVent | Rational iCombi Pro XS | 230V | 657x580x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Rational |
|---|---|
| Artikelnummer | 60.73.865 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

