Hendi Opbergrek | Aluminium/kunststof | 4 Schappen | Gn-containers | 1120x355x1685(h)mm
€259,50
€220,58
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Opbergrek | Aluminium/kunststof | 4 Schappen | Gn-containers | 1120x355x1685(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€259,50
U bespaart €38,93 (15%)
€220,58 excl. btw
€266,90 incl. btw
Of €88,97 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 812266 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit opbergrek HENDI is speciaal ontworpen zodat 1/1 GN containers direct tussen de aluminium dragers passen. Het frame is vervaardigd geanodiseerd aluminium en voorzien planken polypropyleen, waardoor het stevig en duurzaam is. Het opbergrek is eenvoudig uit te breiden en heeft een maximaal draagvermogen 150 kg, gelijkmatig verdeeld over het oppervlak.
Bestel de HENDI Opbergrek | Aluminium/Kunststof | 4 Schappen | GN-containers | 1120x355x1685(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | 4 schappen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, kunststof (polypropyleen) |
| Constructie | Zelfmontage |
| Draagkracht | 150 kg |
| Gewicht | 13,8 kg |
| Breedte | 1120 mm |
| Diepte | 355 mm |
| Hoogte | 1685 mm |
Bestel de HENDI Opbergrek | Aluminium/Kunststof | 4 Schappen | GN-containers | 1120x355x1685(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 812266 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


