Hendi Kookwekker | Analoog | ≤ 60 Min. | ø80x30(h)mm
€13,89
€11,81
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Kookwekker | Analoog | ≤ 60 Min. | ø80x30(h)mm
OP VOORRAAD
€13,89
U bespaart €2,08 (15%)
€11,81 excl. btw
€14,29 incl. btw
Of €4,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 582015 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze degelijke analoge kookwekker HENDI kan worden ingesteld tot maximaal 60 min. en is uitgevoerd in stevige RVS en ABS-kunststof behuizing.
De tijd is duidelijk af te lezen en eenvoudig per hele minuut in te stellen door aan de RVS ring te draaien, waarbij de resterende tijd roodgemarkeerd wordt weergegeven.
Bodendien is de achterkant magnetisch, zodat deze eenvoudig aan een magnetisch oppervlak kan worden opgehangen voor optimaal gebruiksgemak!
Bestel de HENDI Kookwekker | Analoog | ≤ 60 min. | Ø80x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De tijd is duidelijk af te lezen en eenvoudig per hele minuut in te stellen door aan de RVS ring te draaien, waarbij de resterende tijd roodgemarkeerd wordt weergegeven.
Bodendien is de achterkant magnetisch, zodat deze eenvoudig aan een magnetisch oppervlak kan worden opgehangen voor optimaal gebruiksgemak!
Specificaties
| Timerbereik | ≤ 60 min. |
|---|---|
| Weergave | Analoog |
| Bediening | Draaisysteem |
| Plaatsing / bevestiging | Magnetisch |
| Materiaal | RVS, kunststof (ABS) |
| Gewicht | 0,05 kg |
| Diameter | 80 mm |
| Hoogte | 30 mm |
Bestel de HENDI Kookwekker | Analoog | ≤ 60 min. | Ø80x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 582015 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
