Combisteel Deegmenger | 8L | Cap. 3kg | 0.7kw | 302x495x385(h)mm
€775,00
€581,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Deegmenger | 8L | Cap. 3kg | 0.7kw | 302x495x385(h)mm | 0.7kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€775,00
U bespaart €193,75 (25%)
€581,25 excl. btw
€703,31 incl. btw
Of €234,44 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7062.0100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Bruto inhoud | 8L |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 0.7 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 43 kg |
| Breedte | 302 mm |
| Diepte | 495 mm |
| Hoogte | 385 mm |
Bestel de CombiSteel Deegmenger | 8L | Cap. 3kg | 0.7kW | 302x495x385(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7062.0100 |
| EAN / Barcode | 7422242979976 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

