Hendi Koffiepercolator | Rvs | 16l | 1.5kw (230v) | Enkelwandig | 407x382x595(h)mm
€149,50
€127,08
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Koffiepercolator | Rvs | 16l | 1.5kw (230v) | Enkelwandig | 407x382x595(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€149,50
U bespaart €22,43 (15%)
€127,08 excl. btw
€153,76 incl. btw
Of €51,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 208205 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI koffiepercolator is een praktische en efficiënte oplossing voor het bereiden en serveren ruime hoeveelheden koffie in professionele omgevingen. De enkelwandige RVS behuizing zorgt voor een robuuste en onderhoudsvriendelijke afwerking, terwijl het relatief compacte formaat ideaal is voor gebruik in horeca, vergaderruimtes en buffetten.
De percolator beschikt over een filterpan met geïntegreerd filter voor grof gemalen koffie, waardoor het gebruik filterpapier niet nodig is. Na het zetproces wordt de koffie automatisch op schenktemperatuur gehouden, zodat deze continu serveerklaar blijft. Met een bruto inhoud 16 liter en een bereidingstijd circa 51 minuten is het apparaat geschikt voor efficiënt gebruik, ook tijdens drukke momenten.
Voor extra gebruiksgemak is de koffiepercolator uitgerust met een peilglas voor duidelijke niveau-indicatie, een non-dripkraan voor schoon en gecontroleerd uitschenken en geïsoleerde kunststof handgrepen aan de zijkanten en op het deksel. En de indicatielampjes geven zowel het einde het brouwproces en de warmhoudfunctie als de noodzaak tot ontkalken aan, terwijl de automatische reset oververhitting extra gebruiksveiligheid en continuïteit biedt.
Bestel de HENDI Koffiepercolator | RVS | 16L | 1.5kW (230V) | Enkelwandig | 407x382x595(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De percolator beschikt over een filterpan met geïntegreerd filter voor grof gemalen koffie, waardoor het gebruik filterpapier niet nodig is. Na het zetproces wordt de koffie automatisch op schenktemperatuur gehouden, zodat deze continu serveerklaar blijft. Met een bruto inhoud 16 liter en een bereidingstijd circa 51 minuten is het apparaat geschikt voor efficiënt gebruik, ook tijdens drukke momenten.
Voor extra gebruiksgemak is de koffiepercolator uitgerust met een peilglas voor duidelijke niveau-indicatie, een non-dripkraan voor schoon en gecontroleerd uitschenken en geïsoleerde kunststof handgrepen aan de zijkanten en op het deksel. En de indicatielampjes geven zowel het einde het brouwproces en de warmhoudfunctie als de noodzaak tot ontkalken aan, terwijl de automatische reset oververhitting extra gebruiksveiligheid en continuïteit biedt.
Specificaties
| Bruto inhoud | 16 liter |
|---|---|
| Bereidingstijd | ± 51 min. |
| Dispensersysteem | Tapkraan |
| Non-drip | Ja |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Niveau-indicatie | Ja |
| Lekbak | Nee |
| Isolatie | Enkelwandig |
| Materiaal | RVS, kunststof |
| Wateraansluiting | Nee |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 4,86 kg |
| Breedte | 407 mm |
| Diepte | 382 mm |
| Hoogte | 595 mm |
Bestel de HENDI Koffiepercolator | RVS | 16L | 1.5kW (230V) | Enkelwandig | 407x382x595(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 208205 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

