Hendi Koffiepercolator | Rvs | 16l | 1.5kw (230v) | Dubbelwandig | Lekbak | 360x401x647(h)mm
€179,50
€152,58
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Koffiepercolator | Rvs | 16l | 1.5kw (230v) | Dubbelwandig | Lekbak | 360x401x647(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€179,50
U bespaart €26,93 (15%)
€152,58 excl. btw
€184,62 incl. btw
Of €61,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 211304 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI dubbelwandige koffiepercolator combineert een professionele uitstraling met energiezuinige prestaties. De hooggepolijste dubbelwandige constructie RVS beperkt warmteverlies door geleiding, convectie en straling, waardoor het energieverbruik tot 20% lager ligt dan vergelijkbare enkelwandige modellen. Dankzij de duurzame RVS behuizing en ketel is de percolator geschikt voor intensief dagelijks gebruik in horeca, buffetten en vergaderruimtes.
De percolator is uitgerust met een RVS filterpan met geïntegreerd filter voor grof gemalen koffie, waardoor filterpapier overbodig is. Na het zetproces wordt de koffie daarnaast automatisch op schenktemperatuur gehouden, zodat deze continu serveerklaar blijft. En met een bruto inhoud 16 liter en een bereidingstijd circa 50 minuten is het apparaat ideaal voor efficiënt serveren tijdens drukke momenten.
Voor extra gebruiksgemak beschikt de percolator over een glazen peilglas voor duidelijke niveau-indicatie, een non-dripkraan voor gecontroleerd uitschenken en een afneembare lekbak met uitneembaar RVS rooster. Verder zorgen de gelaste RVS handgrepen met siliconen grip voor comfortabel en veilig verplaatsen en daarnaast geeft een indicatielampje aan wanneer ontkalking nodig is, wat bijdraagt aan betrouwbaar en langdurig gebruik.
Bestel de HENDI Koffiepercolator | RVS | 16L | 1.5kW (230V) | Dubbelwandig | Lekbak | 360x401x647(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De percolator is uitgerust met een RVS filterpan met geïntegreerd filter voor grof gemalen koffie, waardoor filterpapier overbodig is. Na het zetproces wordt de koffie daarnaast automatisch op schenktemperatuur gehouden, zodat deze continu serveerklaar blijft. En met een bruto inhoud 16 liter en een bereidingstijd circa 50 minuten is het apparaat ideaal voor efficiënt serveren tijdens drukke momenten.
Voor extra gebruiksgemak beschikt de percolator over een glazen peilglas voor duidelijke niveau-indicatie, een non-dripkraan voor gecontroleerd uitschenken en een afneembare lekbak met uitneembaar RVS rooster. Verder zorgen de gelaste RVS handgrepen met siliconen grip voor comfortabel en veilig verplaatsen en daarnaast geeft een indicatielampje aan wanneer ontkalking nodig is, wat bijdraagt aan betrouwbaar en langdurig gebruik.
Specificaties
| Bruto inhoud | 16 liter |
|---|---|
| Bereidingstijd | ± 50 min. |
| Dispensersysteem | Tapkraan |
| Non-drip | Ja |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Niveau-indicatie | Ja |
| Lekbak | Ja |
| Isolatie | Dubbelwandig |
| Materiaal | RVS, kunststof |
| Wateraansluiting | Nee |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 6,76 kg |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 401 mm |
| Hoogte | 647 mm |
Bestel de HENDI Koffiepercolator | RVS | 16L | 1.5kW (230V) | Dubbelwandig | Lekbak | 360x401x647(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 211304 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


