Hendi Kaasraspmachine | 30kg/u. | Opvang 1.3l | 0.38kw (230v) | 250x280x310(h)mm
€449,50
€337,13
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Kaasraspmachine | 30kg/u. | Opvang 1.3l | 0.38kw (230v) | 250x280x310(h)mm | 0.38kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€449,50
U bespaart €112,38 (25%)
€337,13 excl. btw
€407,92 incl. btw
Of €135,97 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 226827 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Ondanks de compacte afmetingen biedt deze praktisch professionele kaasraspmachine HENDI grote prestaties. Het apparaat is perfect voor het raspen Parmezaanse kaas en andere harde kaassoorten en heeft een productiecapaciteit tot 30 kg per uur.
De vlakke onderkant met rubberen voeten zorgt voor extra stabiele plaatsing, zodat het apparaat tijdens intensief gebruik niet zomaar kan verschuiven. Samen met de beveiliging tegen overbelasting zorgt dit voor extra veilig en comfortabel gebruik.
De raspmachine heeft een behuizing in hoge kwaliteit RVS en wordt stekkerklaar geleverd met een RVS opvangbak met inhoud 1,3 liter, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Bestel de HENDI Kaasraspmachine | 30kg/u. | Opvang 1.3L | 0.38kW (230V) | 250x280x310(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De vlakke onderkant met rubberen voeten zorgt voor extra stabiele plaatsing, zodat het apparaat tijdens intensief gebruik niet zomaar kan verschuiven. Samen met de beveiliging tegen overbelasting zorgt dit voor extra veilig en comfortabel gebruik.
De raspmachine heeft een behuizing in hoge kwaliteit RVS en wordt stekkerklaar geleverd met een RVS opvangbak met inhoud 1,3 liter, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Specificaties
| Productiecapaciteit | 30 kg / uur |
|---|---|
| Mes-/raspformaat | Ø 110 x 60 mm |
| Rotatiesnelheid | 1400 TPM |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 0,38 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 8,06 kg |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 310 mm |
Bestel de HENDI Kaasraspmachine | 30kg/u. | Opvang 1.3L | 0.38kW (230V) | 250x280x310(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 226827 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

