Hendi Citruspers | Barup | Elektrisch | 3 Perskegels | 1.500tpm | 0.18kw (230v) | 308x218x463(h)mm
€172,50
€146,63
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Citruspers | Barup | Elektrisch | 3 Perskegels | 1.500tpm | 0.18kw (230v) | 308x218x463(h)mm | 0.18kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€172,50
U bespaart €25,88 (15%)
€146,63 excl. btw
€177,42 incl. btw
Of €59,14 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 221204 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze elektrische citruspers uit de BarUp-serie HENDI is uitgevoerd met behuizing in roestwerend gecoat staal, perskom en schenktuit in hoge kwaliteit RVS en stevige polycarbonaat kap bovenaan tegen spatten.
De pers wordt geleverd inclusief 3 perskegels in hoogwaardig ABS-kunststof voor voor sinaasappels, citroenen en grapefruits in diverse formaten en eenvoudig kunnen worden verwisseld. Zo is de pers zeer flexibel inzetbaar voor verschillende soorten citrusvruchten.
Het apparaat heeft een krachtige motor met een snelheid 1500 TPM en een handige aan-/uitschakelaar met waterdichte afwerking. Daarnaast zijn alle onderdelen en elementen, m.u.v. de behuizing, vaatwasmachinebestendig voor eenvoudig reinigen en optimaal gebruiksgemak!
Bestel de HENDI Citruspers | BarUp | Elektrisch | 3 Perskegels | 1.500TPM | 0.18kW (230V) | 308x218x463(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De pers wordt geleverd inclusief 3 perskegels in hoogwaardig ABS-kunststof voor voor sinaasappels, citroenen en grapefruits in diverse formaten en eenvoudig kunnen worden verwisseld. Zo is de pers zeer flexibel inzetbaar voor verschillende soorten citrusvruchten.
Het apparaat heeft een krachtige motor met een snelheid 1500 TPM en een handige aan-/uitschakelaar met waterdichte afwerking. Daarnaast zijn alle onderdelen en elementen, m.u.v. de behuizing, vaatwasmachinebestendig voor eenvoudig reinigen en optimaal gebruiksgemak!
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Werking | Elektrisch (duwsysteem) |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Gecoat staal / RVS / kunststof (ABS, polycarbonaat) |
| Aansluitwaarde | 0,18 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 9,2 kg |
| Breedte | 308 mm |
| Diepte | 218 mm |
| Hoogte | 463 mm |
Bestel de HENDI Citruspers | BarUp | Elektrisch | 3 Perskegels | 1.500TPM | 0.18kW (230V) | 308x218x463(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 221204 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


