Hendi Blikopener | Kitchenline | Rvs | Tot Hoogte 335 mm | 250x115x550(h)mm
€92,50
€78,63
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Blikopener | Kitchenline | Rvs | Tot Hoogte 335 mm | 250x115x550(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€92,50
U bespaart €13,88 (15%)
€78,63 excl. btw
€95,14 incl. btw
Of €31,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 690000 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste blikopener uit de KitchenLine HENDI is ideaal voor professioneel gebruik in keukens. De opener is gemaakt hoogwaardig RVS en wordt geleverd met een tafelbevestiging. Geschikt voor werkbladen met een maximale dikte 55 mm en voor het openen blikken tot een hoogte 335 mm. Het gewicht de opener bedraagt 1,45 kg.
Bestel de HENDI Blikopener | KitchenLine | RVS | Tot Hoogte 335 mm | 250x115x550(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 1,45 kg |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Hoogte | 550 mm |
Bestel de HENDI Blikopener | KitchenLine | RVS | Tot Hoogte 335 mm | 250x115x550(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 690000 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


