Diamond Werktafel | Standard Line Evo | Rvs | Diepte 700 | Hoogte 865 | Breedte 1000-1400 | Zelfmontage
€442,00
€331,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Werktafel | Standard Line Evo | Rvs | Diepte 700 | Hoogte 865 | Breedte 1000-1400 | Zelfmontage
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€442,00
U bespaart €110,50 (25%)
€331,50 excl. btw
€401,12 incl. btw
Of €133,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | TL1070-SS7 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond STANDARD LINE EVO werktafels zijn ontworpen voor intensief professioneel gebruik en bieden een sterke, betrouwbare werkplek in elke keuken. Het geluidsgeïsoleerde en versterkte werkblad hoogwaardig RVS (AISI 304) zorgt voor extra stabiliteit en comfort tijdens het werken, terwijl de robuuste constructie bestand is tegen dagelijkse belasting.
Diverse FormatenHet onderstel is uitgevoerd in stevig RVS (AISI 430) en dankzij de verstelbare RVS stelvoeten en een werkhoogte die instelbaar is 850 tot 880 mm, kan de tafel eenvoudig aangepast worden aan de gewenste werksituatie. Daarnaast zijn de werktafels verkrijgbaar in breedten 1000 tot 1400 mm, met of zonder achteropstand en met een diepte 600 of 700 mm, waardoor er altijd een passende oplossing is.
Praktische ConstructieDe tafels worden geleverd als bouwpakket en zijn eenvoudig te monteren, wat transport en opslag efficiënt maakt. Dit maakt ze bijvoorbeeld ook bijzonder geschikt voor plaatsing in moeilijk toegankelijke ruimtes.
STANDARD LINE EVO: Uitgebreide OptiesOm de tafels nog verder naar wens te kunnen aanpassen, is een bijpassend wielenset beschikbaar en kunnen de werktafels ook worden uitgebreid met verschillende soorten ladensets. En binnen de Diamond STANDARD LINE EVO lijn zijn bovendien bijpassende werkbanken, spoeltafels en warmhoudkasten beschikbaar in diverse uitvoeringen en formaten voor een uniforme en praktische keukeninrichting.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en betreft één de verschillende beschikbare formaten.
Bestel de Diamond Werktafel | STANDARD LINE EVO | RVS | Diepte 700 | Hoogte 865 | Breedte 1000-1400 | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Diverse FormatenHet onderstel is uitgevoerd in stevig RVS (AISI 430) en dankzij de verstelbare RVS stelvoeten en een werkhoogte die instelbaar is 850 tot 880 mm, kan de tafel eenvoudig aangepast worden aan de gewenste werksituatie. Daarnaast zijn de werktafels verkrijgbaar in breedten 1000 tot 1400 mm, met of zonder achteropstand en met een diepte 600 of 700 mm, waardoor er altijd een passende oplossing is.
Praktische ConstructieDe tafels worden geleverd als bouwpakket en zijn eenvoudig te monteren, wat transport en opslag efficiënt maakt. Dit maakt ze bijvoorbeeld ook bijzonder geschikt voor plaatsing in moeilijk toegankelijke ruimtes.
STANDARD LINE EVO: Uitgebreide OptiesOm de tafels nog verder naar wens te kunnen aanpassen, is een bijpassend wielenset beschikbaar en kunnen de werktafels ook worden uitgebreid met verschillende soorten ladensets. En binnen de Diamond STANDARD LINE EVO lijn zijn bovendien bijpassende werkbanken, spoeltafels en warmhoudkasten beschikbaar in diverse uitvoeringen en formaten voor een uniforme en praktische keukeninrichting.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en betreft één de verschillende beschikbare formaten.
Specificaties
| Serie | Diamond STANDARD LINE EVO |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-304 (werkblad), RVS AISI-430 (onderstel) |
| Breedte(n) | 1000 - 1400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Onderkast | Nee |
| Laden | Optie |
| Bodemschap | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Optie |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 29 - 41 kg |
Bestel de Diamond Werktafel | STANDARD LINE EVO | RVS | Diepte 700 | Hoogte 865 | Breedte 1000-1400 | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | TL1070-SS7 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



