Cutter | 4.5l | Regelbare Snelheid (300-3.500rpm) | 1kw (230v) | 225x305x460(h)mm
€2.380,00
€2.023,00
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Cutter | 4.5l | Regelbare Snelheid (300-3.500rpm) | 1kw (230v) | 225x305x460(h)mm | 1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.380,00
U bespaart €357,00 (15%)
€2.023,00 excl. btw
€2.447,83 incl. btw
Of €815,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Robot Coupe |
| Artikelnummer: | R4V.V. |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Cutter is voorzien van een vermogen van 1 kW. Vervaardigd uit RVS (kuip/mes).
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 225 mm x 305 mm x 460 mm |
| Vermogen | 1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 13,5 kg |
| Merk | Robot Coupe |
|---|---|
| Artikelnummer | R4V.V. |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


