Deegmenger | 1.2kg/5.5l | 10 Snelheden | Kantelbare Kop | Afneembare Kom | 0.55kw (230v) | 320x465x405(h)mm
€1.135,00
€964,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Deegmenger | 1.2kg/5.5l | 10 Snelheden | Kantelbare Kop | Afneembare Kom | 0.55kw (230v) | 320x465x405(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.135,00
U bespaart €170,25 (15%)
€964,75 excl. btw
€1.167,35 incl. btw
Of €389,12 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Robot Coupe |
| Artikelnummer: | RM5AP |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Deegmenger is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit Metaal (behuizing), RVS (kom).
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 320 mm x 465 mm x 405 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 0,55 kW |
| Gewicht | 14 kg |
| Merk | Robot Coupe |
|---|---|
| Artikelnummer | RM5AP |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




