Cuppone Deegopbolmachine | Bernini | Bollen 20-300g | 0.37kw (230v) | 390x565x795(h)mm
€4.325,00
€3.460,00
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Cuppone Deegopbolmachine | Bernini | Bollen 20-300g | 0.37kw (230v) | 390x565x795(h)mm | 0.37kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.325,00
U bespaart €865,00 (20%)
€3.460,00 excl. btw
€4.186,60 incl. btw
Of €1.395,53 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Cuppone |
| Artikelnummer: | BRN280 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met de Cuppone BERNINI BRN280-deegopbolmachine maak je de mooiste pizzabollen in een handomdraai. Dat levert een aanzienlijke tijdswinst op in de keuken! De constructie is gemaakt hoogwaardig RVS en voorzien wielen waardoor de machine eenvoudig te verplaatsen is. Deze machine is in staat om 900 tot 1000 pizzabollen per uur te produceren 20 tot max. 300 gram!
Beïnvloed het deeg niet nadeligHet deeg moet minimaal 60% vocht bevatten om er goede bollen te kunnen maken. De opbolmachine verwarmt het deeg niet en heeft dan ook geen invloed op de kwaliteit ervan.
Zeer gebruiksvriendelijkHet wormwiel en de cilinder zijn uitneembaar waardoor de onderdelen eenvoudig te reinigen zijn. Ook de plaat waar de bollen op terecht komen is eenvoudig te verwijderen voor reiniging.
Kenmerken deze opbolmachine- Roestvrijstalen constructie- Teflon gecoate aluminium spiraal- Deeguitvoer op werkhoogte- Aanzienlijke tijdsbesparing; opbollen gaat nu automatisch en snel- Voorzien wielen- Zeer robuust- Gebruiksvriendelijk- Volledig demonteerbaar voor reiniging- Eenvoudig schoon te maken
Bestel de Cuppone Deegopbolmachine | BERNINI | Bollen 20-300g | 0.37kW (230V) | 390x565x795(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Beïnvloed het deeg niet nadeligHet deeg moet minimaal 60% vocht bevatten om er goede bollen te kunnen maken. De opbolmachine verwarmt het deeg niet en heeft dan ook geen invloed op de kwaliteit ervan.
Zeer gebruiksvriendelijkHet wormwiel en de cilinder zijn uitneembaar waardoor de onderdelen eenvoudig te reinigen zijn. Ook de plaat waar de bollen op terecht komen is eenvoudig te verwijderen voor reiniging.
Kenmerken deze opbolmachine- Roestvrijstalen constructie- Teflon gecoate aluminium spiraal- Deeguitvoer op werkhoogte- Aanzienlijke tijdsbesparing; opbollen gaat nu automatisch en snel- Voorzien wielen- Zeer robuust- Gebruiksvriendelijk- Volledig demonteerbaar voor reiniging- Eenvoudig schoon te maken
Specificaties
| Serie | Cuppone BERNINI |
|---|---|
| Type | BRN280 |
| Capaciteit | 20 - 300 g |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,37 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 55 kg |
| Breedte | 390 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 795 mm |
Bestel de Cuppone Deegopbolmachine | BERNINI | Bollen 20-300g | 0.37kW (230V) | 390x565x795(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Cuppone |
|---|---|
| Artikelnummer | BRN280 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




