Diamond Deegportioneermachine | 800-2400/u | Porties 50-300g | 0.65kw (230v) | Wielen | 550x790x530/1480(h)mm
€8.260,00
€6.195,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Deegportioneermachine | 800-2400/u | Porties 50-300g | 0.65kw (230v) | Wielen | 550x790x530/1480(h)mm | 0.65kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€8.260,00
U bespaart €2.065,00 (25%)
€6.195,00 excl. btw
€7.495,95 incl. btw
Of €2.498,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | PPL-800VS |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele deegportioneermachine Diamond biedt ruime capaciteit en tot op de millimeter nauwkeurige portionering en snijcontrole door fotovoltage. Het apparaat heeft een kuipcapaciteit maar liefst 30 kg en is instelbaar voor porties 50 tot 300 gram, waarbij een capaciteit tot maar liefst 2400 bollen per uur wordt bereikt.
De behuizing is uitgevoerd in robuust epoxygelakt staal en de messen en vijzel zijn hoogwaardig RVS, waarbij het geheel volledig demonteerbaar is om reiniging en onderhoud een stuk praktischer te maken. Daarnaast heeft de portioneermachine een transparant deksel met veiligheidsschakelaar, wat samen met de noodstopknop voor optimale veiligheid zorgt. En de wielen maken verplaatsen extra eenvoudig.
Het apparaat wordt geleverd met 2 vormen (CN/45 en CN70) en is speciaal ontworpen om gecombineerd te kunnen worden gebruikt met de Diamond deegopbolmachine (artikelnr. DIA-BSL-300VS), voor optimale efficiëntie in productie en doorvoersnelheid.
Bestel de Diamond Deegportioneermachine | 800-2400/u | Porties 50-300g | 0.65kW (230V) | Wielen | 550x790x530/1480(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De behuizing is uitgevoerd in robuust epoxygelakt staal en de messen en vijzel zijn hoogwaardig RVS, waarbij het geheel volledig demonteerbaar is om reiniging en onderhoud een stuk praktischer te maken. Daarnaast heeft de portioneermachine een transparant deksel met veiligheidsschakelaar, wat samen met de noodstopknop voor optimale veiligheid zorgt. En de wielen maken verplaatsen extra eenvoudig.
Het apparaat wordt geleverd met 2 vormen (CN/45 en CN70) en is speciaal ontworpen om gecombineerd te kunnen worden gebruikt met de Diamond deegopbolmachine (artikelnr. DIA-BSL-300VS), voor optimale efficiëntie in productie en doorvoersnelheid.
Specificaties
| Type | Diamond PPL-800VS |
|---|---|
| Invoercapaciteit | 30 kg |
| Productiecapaciteit | 800 - 2400 / uur |
| Snijdikte | 50 - 300 g |
| Bediening | Analoog |
| Vermogen | 0,65 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 90 kg |
| Breedte | 550 mm |
| Diepte | 790 mm |
| Hoogte | 530 / 1480 mm |
Bestel de Diamond Deegportioneermachine | 800-2400/u | Porties 50-300g | 0.65kW (230V) | Wielen | 550x790x530/1480(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | PPL-800VS |
| EAN / Barcode | 5407011597775 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



