Saro Tunneloven/-toaster | Gerrit | Elektrisch | 0°c/260°c | 3.6kw (230v) | 470x1050x400(h)mm
€1.580,00
€1.027,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Tunneloven/-toaster | Gerrit | Elektrisch | 0°c/260°c | 3.6kw (230v) | 470x1050x400(h)mm | 3.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.580,00
U bespaart €553,00 (35%)
€1.027,00 excl. btw
€1.242,67 incl. btw
Of €414,22 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 175-4001 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro GERRIT tunneloven/-toaster combineert professionele prestaties met gebruiksgemak in een behuizing robuust RVS. Dankzij de kwarts-infraroodverwarmingselementen worden producten sneller en consistenter verwarmd dan met traditionele verhittingselementen, wat zorgt voor gelijkmatige resultaten bijvoorbeeld toast, pizza’s, bagels en muffins. De boven- en onderwarmte zijn afzonderlijk regelbaar, met een instelbaar temperatuurbereik 0°C/260°C, zodat verhitting, garing en bruining verschillende producten perfect kunnen worden afgestemd.
De doorlooptijd de transportband is variabel instelbaar 2 tot 12 minuten, waardoor de oven eenvoudig kan worden aangepast aan de gewenste baktijd of bruiningsgraad. Het gedetailleerde RVS-transportbandensysteem maakt laden en verplaatsen producten veilig en efficiënt, terwijl de verwarmingszones de oven continu op de ingestelde temperatuur houden voor hogere productiecapaciteit. En praktische details zoals de kruimellade en bescherming tegen oververhitting zorgen daarbij voor veilig en onderhoudsvriendelijk gebruik.
Bestel de Saro Tunneloven/-Toaster | GERRIT | Elektrisch | 0°C/260°C | 3.6kW (230V) | 470x1050x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De doorlooptijd de transportband is variabel instelbaar 2 tot 12 minuten, waardoor de oven eenvoudig kan worden aangepast aan de gewenste baktijd of bruiningsgraad. Het gedetailleerde RVS-transportbandensysteem maakt laden en verplaatsen producten veilig en efficiënt, terwijl de verwarmingszones de oven continu op de ingestelde temperatuur houden voor hogere productiecapaciteit. En praktische details zoals de kruimellade en bescherming tegen oververhitting zorgen daarbij voor veilig en onderhoudsvriendelijk gebruik.
Specificaties
| Type | Saro GERRIT |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch (quartz-infrarood) |
| Temperatuurbereik | 0°C / 260°C |
| Opwarmtijd | 5 - 10 min. |
| Bediening | Analoog |
| Timer | 2 - 12 min. |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 3,6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 26 kg |
| Breedte | 470 mm |
| Diepte | 1050 mm |
| Hoogte | 400 mm |
Bestel de Saro Tunneloven/-Toaster | GERRIT | Elektrisch | 0°C/260°C | 3.6kW (230V) | 470x1050x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 175-4001 |
| EAN / Barcode | 4017337175079 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



