Bartscher Koffiepercolator | Pro II | Zwart | 13.2l | 1.45kw (230v) | Enkelwandig | Lekbak | 350x370x535(h)mm
€185,00
€138,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koffiepercolator | Pro II | Zwart | 13.2l | 1.45kw (230v) | Enkelwandig | Lekbak | 350x370x535(h)mm | 1.45kW
GRATIS VERZENDING
€185,00
U bespaart €46,25 (25%)
€138,75 excl. btw
€167,89 incl. btw
Of €55,96 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 190238 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher PRO II koffiepercolator is een praktische machine in een strak, matzwart design die perfect past in grotere ondernemingen, vergaderruimtes en kantoren. Met een bruto inhoud 13,2 liter en een capaciteit circa 90 tot 100 kopjes zet het apparaat in ongeveer 55 minuten een volle hoeveelheid verse koffie. En dankzij de minimale zethoeveelheid 6 liter is het apparaat ook geschikt voor minder grote volumes.
De percolator is volledig vervaardigd uit RVS en aan de buitenzijde afgewerkt met een matzwarte coating. De RVS verwarmingsbak en twee afzonderlijke verwarmingssystemen zorgen voor een efficiënte bereiding en een constante warmhoudfunctie. Het apparaat kan daarnaast zowel mét als zonder filterpapier worden gebruikt en is voorzien een vulstandindicator, controlelampjes voor de apparaat- en warmhoudstatus en een ontkalkingsindicator.
Voor extra gebruiksgemak staat de Bartscher PRO II op een verwijderbare kunststof basis met lekbak en uitneembaar RVS rooster en bovendien wordt een praktische reinigingsschraper meegeleverd, wat zorgt voor hygiënisch werken en eenvoudiger schoonmaken. Zo combineert deze koffiepercolator een modern en luxe uiterlijk met betrouwbare prestaties en eenvoudig onderhoud.
Bestel de Bartscher Koffiepercolator | PRO II | Zwart | 13.2L | 1.45kW (230V) | Enkelwandig | Lekbak | 350x370x535(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De percolator is volledig vervaardigd uit RVS en aan de buitenzijde afgewerkt met een matzwarte coating. De RVS verwarmingsbak en twee afzonderlijke verwarmingssystemen zorgen voor een efficiënte bereiding en een constante warmhoudfunctie. Het apparaat kan daarnaast zowel mét als zonder filterpapier worden gebruikt en is voorzien een vulstandindicator, controlelampjes voor de apparaat- en warmhoudstatus en een ontkalkingsindicator.
Voor extra gebruiksgemak staat de Bartscher PRO II op een verwijderbare kunststof basis met lekbak en uitneembaar RVS rooster en bovendien wordt een praktische reinigingsschraper meegeleverd, wat zorgt voor hygiënisch werken en eenvoudiger schoonmaken. Zo combineert deze koffiepercolator een modern en luxe uiterlijk met betrouwbare prestaties en eenvoudig onderhoud.
Specificaties
| Serie | Bartscher PRO II |
|---|---|
| Type | PRO II 100 S |
| Bruto inhoud | 13,2 liter |
| Bereidingstijd | ± 55 min. |
| Dispenscapaciteit | Ca. 90 - 100 kopjes |
| Dispensersysteem | Tapkraan |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Niveau-indicatie | Ja |
| Lekbak | Ja |
| Isolatie | Enkelwandig |
| Materiaal | RVS, kunststof |
| Kleur / afwerking | Matzwart |
| Bijgesloten | Reinigingsschraper |
| Wateraansluiting | Nee |
| Aansluitwaarde | 1,45 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 4,3 kg |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 370 mm |
| Hoogte | 535 mm |
Bestel de Bartscher Koffiepercolator | PRO II | Zwart | 13.2L | 1.45kW (230V) | Enkelwandig | Lekbak | 350x370x535(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 190238 |
| EAN / Barcode | 4015613891026 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












