Diamond Verticale Automatische Ijsturbine + Luchtcondensator | 20l/u | 2.2kw | 230v | 460x510x960(h)mm
€13.792,00
€10.344,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Verticale Automatische Ijsturbine + Luchtcondensator | 20l/u | 2.2kw | 230v | 460x510x960(h)mm | 2.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€13.792,00
U bespaart €3.448,00 (25%)
€10.344,00 excl. btw
€12.516,24 incl. btw
Of €4.172,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | SBET/XC-20-230V/3- |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Verticale Automatische Ijsturbine + Luchtcondensator | 20l/u | 2.2kw | 230v | 460x510x960(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie IJsmachines. Voorzien van een vermogen van 2.2 kW, 230V aansluiting. Extra voordelen: op wielen. Het gewicht bedraagt 309,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Luchtcondensor.- Verticale turbine met automatische extractie.- Minimale mengcapaciteit 2 liter en maximaal 4 liter.- Geluidsniveau onder 70 dB.- Verticale cilinders-verdampers voor een groter oppervlak uitwisseling.- Cyclus met tijdregeling of met temperatuurregeling.- Exclusief doseerapparaat.- Auto diagnostisch systeem.- Cyclustijd: 10/15 min.- Uurproductie: 20 liter.NB: enkel voor koud gebruik, geleverd op wielen.Specificaties
| Breedte | 460mm |
|---|---|
| Diepte | 510mm |
| Hoogte | 960mm |
| Voltage | 230 |
| kW | 2.2 |
| Gewicht | 124Kg |
| Volume | 0.44 |
Bestel de Diamond Verticale Automatische Ijsturbine + Luchtcondensator | 20L/u | 2.2kW | 230V | 460x510x960(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | SBET/XC-20-230V/3- |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Schilferijsmachine 90kg/24h
-25% KORTING
Bartscher
Ijsmachine 1500
-25% KORTING
Combisteel

