Diamond Onderstel | Alpha 650 + Diverso by Diamond | Rvs | Open Kast | 800x540x570(h)mm
€532,00
€399,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Onderstel | Alpha 650 + Diverso by Diamond | Rvs | Open Kast | 800x540x570(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€532,00
U bespaart €133,00 (25%)
€399,00 excl. btw
€482,79 incl. btw
Of €160,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | N65/BA8-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit onderstel is geschikt voor gebruik i.c.m. tafelmodel apparaten en werkunits uit de ALPHA 650 kooklijn en met een breedte 800 mm (of samenstelling 2 apparaten/units 400 mm). Door de combinatie met dit onderstel wordt de perfecte werkhoogte bereikt, gelijk aan apparaten uit dezelfde kooklijn die standaard onderstel zijn voorzien.
Dit onderstel is gemaakt hoge kwaliteit RVS (AISI-304) en is uitgevoerd als open kast voor extra opbergruimte, maar kan worden voorzien los verkrijgbare RVS deuren voor een nette en strakke afwerking. Bovendien zijn de stevige RVS poten verstelbaar, voor stabielere plaatsing.
Naast de apparaten en werkunits uit de ALPHA 650 kooklijn Diamond is dit onderstel ook geschikt voor onderstaande tafelmodel apparaten Diverso by Diamond:
- DIA-WR-PLX2-80- DIA-WR-VEX2-81
Let op, dit is geen universeel onderstel en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemde apparaten en werkunits.
Bestel de Diamond Onderstel | ALPHA 650 + Diverso by Diamond | RVS | Open Kast | 800x540x570(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dit onderstel is gemaakt hoge kwaliteit RVS (AISI-304) en is uitgevoerd als open kast voor extra opbergruimte, maar kan worden voorzien los verkrijgbare RVS deuren voor een nette en strakke afwerking. Bovendien zijn de stevige RVS poten verstelbaar, voor stabielere plaatsing.
Naast de apparaten en werkunits uit de ALPHA 650 kooklijn Diamond is dit onderstel ook geschikt voor onderstaande tafelmodel apparaten Diverso by Diamond:
- DIA-WR-PLX2-80- DIA-WR-VEX2-81
Let op, dit is geen universeel onderstel en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemde apparaten en werkunits.
Specificaties
| Serie | Diamond ALPHA 650 + Diverso by Diamond |
|---|---|
| Uitvoering | Open |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Gewicht | 13 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 570 mm |
Bestel de Diamond Onderstel | ALPHA 650 + Diverso by Diamond | RVS | Open Kast | 800x540x570(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | N65/BA8-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

