Diamond Frituurmand | Pro 600/alpha 650 Friteuses | 10l | Hele Mand
€86,00
€64,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Frituurmand | Pro 600/alpha 650 Friteuses | 10l | Hele Mand | 9kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€86,00
U bespaart €21,50 (25%)
€64,50 excl. btw
€78,05 incl. btw
Of €26,02 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | A65/PL1F-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Frituurmand voor Diamond friteuses uit de PRO 600 en ALPHA 650 kooklijnen, o.a.:
- DIA-E60/F10-3T-N- DIA-E60/F10-3T-9KW-N- DIA-E60/F20-6T-N- DIA-E60/F20-6T-9_9KW-N
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemde apparaten.
Bestel de Diamond Frituurmand | PRO 600/ALPHA 650 Friteuses | 10L | Hele Mand eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
- DIA-E60/F10-3T-N- DIA-E60/F10-3T-9KW-N- DIA-E60/F20-6T-N- DIA-E60/F20-6T-9_9KW-N
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemde apparaten.
Specificaties
| Serie | Diamond PRO 600 en ALPHA 650 |
|---|---|
| Uitvoering | Hele mand |
| Materiaal | RVS (mand) / kunststof (handgreep) |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 110 mm |
Bestel de Diamond Frituurmand | PRO 600/ALPHA 650 Friteuses | 10L | Hele Mand eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | A65/PL1F-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



