Diamond Bakplaat | Alpha 650 Gasoven | 530x530x20(h)mm
€84,00
€63,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Bakplaat | Alpha 650 Gasoven | 530x530x20(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€84,00
U bespaart €21,00 (25%)
€63,00 excl. btw
€76,23 incl. btw
Of €25,41 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | A65/T53X53X2-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Bakplaat voor in de oven fornuizen uit de ALPHA 650 kooklijn Diamond met gasoven.
Bestel de Diamond Bakplaat | ALPHA 650 Gasoven | 530x530x20(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Diamond ALPHA 650 |
|---|---|
| Breedte | 530 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 20 mm |
Bestel de Diamond Bakplaat | ALPHA 650 Gasoven | 530x530x20(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | A65/T53X53X2-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

