Diamond Pizzaroller + Patatsnijder | 0.75kw | Met Regelbare Breedtes | 360x400x320(h)mm
€6.530,00
€4.897,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Pizzaroller + Patatsnijder | 0.75kw | Met Regelbare Breedtes | 360x400x320(h)mm | 0.75kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.530,00
U bespaart €1.632,50 (25%)
€4.897,50 excl. btw
€5.925,98 incl. btw
Of €1.975,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | LP17M-230/1 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Pizzaroller + Patatsnijder | 0.75kw | Met Regelbare Breedtes | 360x400x320(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Deegrollers & Pizzarollers. Voorzien van een vermogen van 0.75 kW. Het gewicht bedraagt 62,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Helemaal gerealiseerd in roestvrij staal.- Dit apparaat is bestemd voor het bereiden pasta vanaf grondstoffen zoals harde of zachte tarwe met het toevoegen water en/of eieren, of spinazie voor groene pasta of tomaten puree voor rode pasta.- Aan de basis is dit apparaat gemaakt voor het pletten pasta bladeren, breedte 170 mm (regelbare breedte) en het snijden lange pasta 2 mm en 6 mm.- Andere breedtes zijn verkrijgbaar in optie.- Het apparaat is overeenkomstig met de CE normen voor hygiëne en veiligheid.* bereiding deeg voor tagliatelle:50% meel type 00,50% harde griesmeel tarwe,7/10 eieren per kg.of100% harde griesmeel tarwe,5 eiren per kg griesmeel + water,omgeveer 15 min kneden met +/- 33% vochtigheid.- Ook verkijgbaar in optie:* groep "kneding" (inhoud 3 kg meel)* groep "ravioli" standaard 34x40 mm.Specificaties
| Breedte | 360mm |
|---|---|
| Diepte | 400mm |
| Hoogte | 320mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 0.75 |
| Gewicht | 35Kg |
Bestel de Diamond Pizzaroller + Patatsnijder | 0.75kW | Met Regelbare Breedtes | 360x400x320(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | LP17M-230/1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

