Combisteel Pizzawerkbank | 390l | 2 Deuren (en600x400) | +2°c/+8°c | Geforceerd | 1510x800x850/1000(h)mm
€1.835,00
€1.376,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Pizzawerkbank | 390l | 2 Deuren (en600x400) | +2°c/+8°c | Geforceerd | 1510x800x850/1000(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.835,00
U bespaart €458,75 (25%)
€1.376,25 excl. btw
€1.665,26 incl. btw
Of €555,09 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7950.0050 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze hoogwaardige pizzawerkbank CombiSteel is uitgevoerd met een uniek werkblad in zwart graniet, waar de meeste reguliere pizzawerkbanken een werkblad in grijs, rozerood of zandkleurig (gemêleerd) graniet of natuursteen hebben. Dit geeft deze pizzawerkbank een unieke, strakke en moderne uitstraling die de inrichting en het design elke keuken net een stapje hoger tilt.
Krachtig & VerantwoordDe pizzawerkbank is zeer geschikt voor intensief gebruik door de krachtige geforceerde koeling, wat zorgt voor een gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen. Daarnaast heeft het apparaat een temperatuurbereik +2°C/+8°C, automatische ontdooiing en intuïtieve digitale bediening met helder LED-display.
Verder is de werkbank geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimaal GebruiksgemakDe buitenkant is afgewerkt in hoogwaardig geborsteld RVS en de zelfsluitende deuren zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgreep over de volledige breedte. Samen met de stevige verstelbare RVS poten, zorgt dit voor optimaal gebruiksgemak.
Het hoogwaardige granieten werkblad is voorzien hoge opstaande randen aan de zijkanten en achterkant, zodat er niet zomaar iets achter of naast het apparaat kan vallen, voor comfortabel en hygiënisch gebruik. Bovendien zijn de opstaande randen speciaal geschikt om een opzetkoelvitrine op te plaatsen, zodat je altijd gekoelde verse ingrediënten direct binnen handbereik hebt!
Let op, vanwege de natuurlijke aard het granieten werkblad is een kleurverschil of afwijkend patroon altijd mogelijk.
Bestel de CombiSteel Pizzawerkbank | 390L | 2 Deuren (EN600x400) | +2°C/+8°C | Geforceerd | 1510x800x850/1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtig & VerantwoordDe pizzawerkbank is zeer geschikt voor intensief gebruik door de krachtige geforceerde koeling, wat zorgt voor een gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen. Daarnaast heeft het apparaat een temperatuurbereik +2°C/+8°C, automatische ontdooiing en intuïtieve digitale bediening met helder LED-display.
Verder is de werkbank geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimaal GebruiksgemakDe buitenkant is afgewerkt in hoogwaardig geborsteld RVS en de zelfsluitende deuren zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgreep over de volledige breedte. Samen met de stevige verstelbare RVS poten, zorgt dit voor optimaal gebruiksgemak.
Het hoogwaardige granieten werkblad is voorzien hoge opstaande randen aan de zijkanten en achterkant, zodat er niet zomaar iets achter of naast het apparaat kan vallen, voor comfortabel en hygiënisch gebruik. Bovendien zijn de opstaande randen speciaal geschikt om een opzetkoelvitrine op te plaatsen, zodat je altijd gekoelde verse ingrediënten direct binnen handbereik hebt!
Let op, vanwege de natuurlijke aard het granieten werkblad is een kleurverschil of afwijkend patroon altijd mogelijk.
Specificaties
| Bruto inhoud | 390 liter |
|---|---|
| Deur(en) | 2 |
| Lade(n) | Nee |
| Zelfsluitend (deuren/laden) | Ja |
| Achteropstand | Ja |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (95 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | Nee |
| Roosterformaat | EN (600 x 400 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Materiaal | RVS 18/8 (behuizing), RVS AISI-201 (intern), zwart graniet (werkblad) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 42 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,58 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 941 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,34 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 280 kg |
| Breedte | 1510 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 850 / 1000 mm |
Bestel de CombiSteel Pizzawerkbank | 390L | 2 Deuren (EN600x400) | +2°C/+8°C | Geforceerd | 1510x800x850/1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.0050 |
| EAN / Barcode | 6153305420456 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





