Combisteel Voorspoeldouche | Flexibele Hals | Zwenkkraan | Mengkraan | 1-gats | 390x975(h)mm
€675,00
€506,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Voorspoeldouche | Flexibele Hals | Zwenkkraan | Mengkraan | 1-gats | 390x975(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€675,00
U bespaart €168,75 (25%)
€506,25 excl. btw
€612,56 incl. btw
Of €204,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7536.0005 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele voorspoeldouche CombiSteel is uitgevoerd in robuust RVS en heeft een 1-gats-aansluiting met mengkraan voor plaatsing op een werkblad.
Daarnaast heeft de voorspoeldouche een zwenkbare middenuitloop met draaiknop, een praktische flexibele hals met hoogwaardige douchekop en een doorstroomcapaciteit 4,5 - 10 liter per minuut.
Bestel de CombiSteel Voorspoeldouche | Flexibele Hals | Zwenkkraan | Mengkraan | 1-Gats | 390x975(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarnaast heeft de voorspoeldouche een zwenkbare middenuitloop met draaiknop, een praktische flexibele hals met hoogwaardige douchekop en een doorstroomcapaciteit 4,5 - 10 liter per minuut.
Specificaties
| Plaatsing | Staand |
|---|---|
| Wandsteun | Ja |
| Aansluiting | 1 gats |
| Mengkraan (warm/koud) | Ja |
| Flexibele hals | Ja |
| Midden-/onderuitloop | Ja |
| Zwenkkraan | Ja |
| Doorstroomcapaciteit | 4,5 - 10 liter/min. |
| Waterdruk | 1,5 - 10 bar |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Gewicht | 22 kg |
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 975 mm |
Bestel de CombiSteel Voorspoeldouche | Flexibele Hals | Zwenkkraan | Mengkraan | 1-Gats | 390x975(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7536.0005 |
| EAN / Barcode | 7422242986974 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







