Bartscher Voorspoeldouche | Handdouche (flexibele Hals) + Middenuitloop | Mengkraan | 1-gats | 400x1050(h)mm
€798,00
€598,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Voorspoeldouche | Handdouche (flexibele Hals) + Middenuitloop | Mengkraan | 1-gats | 400x1050(h)mm
GRATIS VERZENDING
€798,00
U bespaart €199,50 (25%)
€598,50 excl. btw
€724,19 incl. btw
Of €241,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 400136 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Onmisbaar in elke spoelkeuken - de Bartscher 26L-1801B voorspoeldouche met mengkraan met dubbele greep met praktische eengatsboring en een debiet tot 26 liter.
Bestel de Bartscher Voorspoeldouche | Handdouche (Flexibele Hals) + Middenuitloop | Mengkraan | 1-Gats | 400x1050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher 26L-1801B |
|---|---|
| Plaatsing | Staand (Ø 30 - 35 mm) |
| Wandsteun | Ja |
| Aansluiting | 1-gats (1/2") |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Mengkraan (warm/koud) | Ja |
| Flexibele hals | Ja |
| Midden-/onderuitloop | Ja |
| Doorstroomcapaciteit | 16 - 26 liter/min. |
| Gewicht | 6,8 kg |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 1050 mm |
Bestel de Bartscher Voorspoeldouche | Handdouche (Flexibele Hals) + Middenuitloop | Mengkraan | 1-Gats | 400x1050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 400136 |
| EAN / Barcode | 4015613674575 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen








