Saro Voorspoeldouche | Paula | Handdouche (flexibele Hals) | Mengkraan | 1-gats | 440(h)mm
€410,00
€266,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Voorspoeldouche | Paula | Handdouche (flexibele Hals) | Mengkraan | 1-gats | 440(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€410,00
U bespaart €143,50 (35%)
€266,50 excl. btw
€322,47 incl. btw
Of €107,49 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 457-1030 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De compacte professionele PAULA voorspoeldouche Saro biedt een strak modern design, robuuste materialen en hoogwaardige interne techniek met keramische klep. De voorspoeldouche is voorzien een handdouche met praktische flexibele hals 43 cm, comfortabele antislipgreep en houder aan de stang.
De ééngreepsmengkraan met draaihendelbediening voor het mengen koud en warm water zorgt voor optimaal gebruikscomfort en de kraan is geschikt voor een hoge-druk-wateraansluiting.
Bestel de Saro Voorspoeldouche | PAULA | Handdouche (Flexibele Hals) | Mengkraan | 1-Gats | 440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De ééngreepsmengkraan met draaihendelbediening voor het mengen koud en warm water zorgt voor optimaal gebruikscomfort en de kraan is geschikt voor een hoge-druk-wateraansluiting.
Specificaties
| Type | Saro PAULA |
|---|---|
| Plaatsing | Staand |
| Wandsteun | Nee |
| Aansluiting | 1-gats (3/8") |
| Bediening | Draaihendel |
| Mengkraan (warm/koud) | Ja |
| Flexibele hals | Ja |
| Slanglengte | 430 mm |
| Midden-/onderuitloop | Nee |
| Gewicht | 3,14 kg |
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Hoogte | 440 mm |
Bestel de Saro Voorspoeldouche | PAULA | Handdouche (Flexibele Hals) | Mengkraan | 1-Gats | 440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 457-1030 |
| EAN / Barcode | 4017337049134 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

