Combisteel Gekoeld Buffet | Hout/rvs | 5x 1/1 GN | +4°c/+8°c | Statisch | Verlichte Kap | Wielen (geremd) | 1900x700x1400(h)mm
€2.680,00
€2.010,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Gekoeld Buffet | Hout/rvs | 5x 1/1 GN | +4°c/+8°c | Statisch | Verlichte Kap | Wielen (geremd) | 1900x700x1400(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.680,00
U bespaart €670,00 (25%)
€2.010,00 excl. btw
€2.432,10 incl. btw
Of €810,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7078.0015 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (7 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit professionele gekoelde buffet CombiSteel staat op een meubel met houten afwerking, voor een luxe en karaktervolle uitstraling, en heeft een bovenkant in geborsteld RVS met ruimte voor 1/1 GN-bakken, waarbij het buffet beschikbaar is in uitvoeringen met capaciteit voor 3x, 4x of 5x 1/1 GN.
Bovendien zijn deze buffetten ook beschikbaar in verwarmde uitvoeringen met dezelfde opties in capaciteit, zodat een volledig (groot) buffet voor koude én warme gerechten kan worden samengesteld met hetzelfde design, voor een perfecte presentatie en uitstraling!
Flexibele PresentatieAan zowel de voor- als achterkant heeft het buffet neerklapbare rekken in geborsteld RVS, waar bijvoorbeeld eenvoudig dienbladen over kunnen worden geschoven. En onder de buffetruimte bevinden zich 2 open kasten en 1 gesloten kast die 2 kanten toegankelijk zijn. Samen zorgt dit ervoor dat het buffet zowel tegen een wand als in eilandopstelling kan worden gebruikt, voor optimale flexibiliteit!
Boven de buffetruimte bevindt zich een kap op RVS staanders met LED-verlichting, voor optimale presentatie de gerechten, en een glazen bescherming die bevuiling de inhoud beperkt.
Statische KoelingHet buffet beschikt over statische koeling met een temperatuurbereik +4°C/+8°C, eenvoudige digitale bediening met helder LED-display en het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakHet buffet is voorzien 4 stevige zwenkwielen, waarvan 2 geremd voor eenvoudig parkeren zonder onbedoeld weg te kunnen rijden, wat in combinatie met de robuuste beugels aan de zijkanten voor eenvoudig verplaatsen zorgt.
Let op, productafbeeldingen met GN-bakken/-deksels zijn ter illustratie; deze zijn niet bijgesloten. Enkele detailafbeeldingen zijn de uitvoeringen met capaciteit voor 3x 1/1 GN ; dit betreft de uitvoering met capaciteit voor 5x 1/1 GN.
Bestel de CombiSteel Gekoeld Buffet | Hout/RVS | 5x 1/1 GN | +4°C/+8°C | Statisch | Verlichte Kap | Wielen (Geremd) | 1900x700x1400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovendien zijn deze buffetten ook beschikbaar in verwarmde uitvoeringen met dezelfde opties in capaciteit, zodat een volledig (groot) buffet voor koude én warme gerechten kan worden samengesteld met hetzelfde design, voor een perfecte presentatie en uitstraling!
Flexibele PresentatieAan zowel de voor- als achterkant heeft het buffet neerklapbare rekken in geborsteld RVS, waar bijvoorbeeld eenvoudig dienbladen over kunnen worden geschoven. En onder de buffetruimte bevinden zich 2 open kasten en 1 gesloten kast die 2 kanten toegankelijk zijn. Samen zorgt dit ervoor dat het buffet zowel tegen een wand als in eilandopstelling kan worden gebruikt, voor optimale flexibiliteit!
Boven de buffetruimte bevindt zich een kap op RVS staanders met LED-verlichting, voor optimale presentatie de gerechten, en een glazen bescherming die bevuiling de inhoud beperkt.
Statische KoelingHet buffet beschikt over statische koeling met een temperatuurbereik +4°C/+8°C, eenvoudige digitale bediening met helder LED-display en het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakHet buffet is voorzien 4 stevige zwenkwielen, waarvan 2 geremd voor eenvoudig parkeren zonder onbedoeld weg te kunnen rijden, wat in combinatie met de robuuste beugels aan de zijkanten voor eenvoudig verplaatsen zorgt.
Let op, productafbeeldingen met GN-bakken/-deksels zijn ter illustratie; deze zijn niet bijgesloten. Enkele detailafbeeldingen zijn de uitvoeringen met capaciteit voor 3x 1/1 GN ; dit betreft de uitvoering met capaciteit voor 5x 1/1 GN.
Specificaties
| Materiaal | Hout, RVS AISI-304 |
|---|---|
| Capaciteit | 5x 1/1 GN |
| Temperatuurbereik | +4°C / +8°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,4 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 185 kg |
| Breedte | 1900 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 1400 mm |
Bestel de CombiSteel Gekoeld Buffet | Hout/RVS | 5x 1/1 GN | +4°C/+8°C | Statisch | Verlichte Kap | Wielen (Geremd) | 1900x700x1400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7078.0015 |
| EAN / Barcode | 6153300445492 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







