Combisteel Eindstuk | Combisteel Sleufgoten | Rvs | 140x97(h)mm
€25,00
€18,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Eindstuk | Combisteel Sleufgoten | Rvs | 140x97(h)mm
OP VOORRAAD
€25,00
U bespaart €6,25 (25%)
€18,75 excl. btw
€22,69 incl. btw
Of €7,56 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7107.0030 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit RVS eindstuk is speciaal geschikt voor de sleufgoten CombiSteel.
Bestel de CombiSteel Eindstuk | CombiSteel Sleufgoten | RVS | 140x97(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS AISI-304 |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| Breedte | 140 mm |
| Hoogte | 97 mm |
Bestel de CombiSteel Eindstuk | CombiSteel Sleufgoten | RVS | 140x97(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7107.0030 |
| EAN / Barcode | 7422242980958 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



