Combisteel Afvoerput | Combisteel Sleufgoten | Rvs | 1 Uitgang | Draagkracht 700kg | 300x265x175(h)mm
€259,00
€194,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Afvoerput | Combisteel Sleufgoten | Rvs | 1 Uitgang | Draagkracht 700kg | 300x265x175(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€259,00
U bespaart €64,75 (25%)
€194,25 excl. btw
€235,04 incl. btw
Of €78,35 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7107.0020 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste afvoerput is speciaal geschikt voor koppeling aan de sleufgoten CombiSteel en door het stevige ontwerp in hoogwaardig RVS kan er zelfs met een gewicht tot 700 kg over de goot heen worden gereden.
De afvoerput is beschikbaar met 1 of 2 uitgangen en kan eenvoudig aan de verschillende lengtes de sleufgoten worden gekoppeld, zodat voor haast elke situatie een geschikte combinatie kan worden samengesteld!
Bestel de CombiSteel Afvoerput | CombiSteel Sleufgoten | RVS | 1 Uitgang | Draagkracht 700kg | 300x265x175(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afvoerput is beschikbaar met 1 of 2 uitgangen en kan eenvoudig aan de verschillende lengtes de sleufgoten worden gekoppeld, zodat voor haast elke situatie een geschikte combinatie kan worden samengesteld!
Specificaties
| Uitvoering | 1 uitgang |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Gewicht | 5 kg |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 265 mm |
| Hoogte | 175 mm |
Bestel de CombiSteel Afvoerput | CombiSteel Sleufgoten | RVS | 1 Uitgang | Draagkracht 700kg | 300x265x175(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7107.0020 |
| EAN / Barcode | 7422242980934 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





