Combisteel Sleufgoot | Rvs | Draagkracht 700kg | Koppelbaar | 1500x66x97(h)mm
€290,00
€217,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Sleufgoot | Rvs | Draagkracht 700kg | Koppelbaar | 1500x66x97(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€290,00
U bespaart €72,50 (25%)
€217,50 excl. btw
€263,18 incl. btw
Of €87,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7107.0015 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste sleufgoot CombiSteel is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en heeft een afvoercapaciteit 90 - 120 liter per minuut. Door het stevige ontwerp kan er zelfs met een gewicht tot 700 kg over de goot heen worden gereden.
De goot is koppelbaar en beschikbaar in lengtes 500, 1000 en 1500 mm, zodat eenvoudig de gewenste lengte kan worden samengesteld.
Bovendien zijn bijpassende afvoerputten en eindstukken los verkrijgbaar!
Bestel de CombiSteel Sleufgoot | RVS | Draagkracht 700kg | Koppelbaar | 1500x66x97(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De goot is koppelbaar en beschikbaar in lengtes 500, 1000 en 1500 mm, zodat eenvoudig de gewenste lengte kan worden samengesteld.
Bovendien zijn bijpassende afvoerputten en eindstukken los verkrijgbaar!
Specificaties
| Capaciteit | 90 - 120 liter/min. |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Gewicht | 7 kg |
| Breedte | 1500 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Hoogte | 97 mm |
Bestel de CombiSteel Sleufgoot | RVS | Draagkracht 700kg | Koppelbaar | 1500x66x97(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7107.0015 |
| EAN / Barcode | 7422242980910 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



