Saro Slanghaspel | Benjamin | 15m | Automatische Oproller | Max. 12/20 Bar | Incl. Spuitpistool | 192x480x447(h)mm
€1.572,00
€1.021,80
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Slanghaspel | Benjamin | 15m | Automatische Oproller | Max. 12/20 Bar | Incl. Spuitpistool | 192x480x447(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.572,00
U bespaart €550,20 (35%)
€1.021,80 excl. btw
€1.236,38 incl. btw
Of €412,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 457-2005 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De BENJAMIN professionele slanghaspel Saro is geschikt voor intensief gebruik en is vervaardigd uit hoogwaardig RVS (AISI-304/-303). De haspel heeft een diameter 430 mm en is geschikt voor wand-, vloer- of plafondmontage. De automatische terugrolfunctie zorgt daarbij voor veilig en praktisch gebruik.
De meegeleverde rubberen slang 15 meter is geschikt voor koud en warm water, tot 20 bar 25°C of 10 bar 70°C. En het bijgeleverde spuitpistool ondersteunt temperaturen tot 80°C. gebruik met water boven 60°C is daarbij het dragen geschikte PBM (Persoonlijke Beschermings-Middelen) aan te raden.
De slang heeft 1/2" buitendraad-aansluitingen en wordt geleverd met een snelkoppeling voor het spuitpistool, waarbij het pistool geschikt is voor een maximale druk 12 bar, met een regelbare doorstroming tot 50 liter per minuut. Kortom, de Saro BENJAMIN slanghaspel is ideaal voor professionele reinigingstoepassingen!
Bestel de Saro Slanghaspel | BENJAMIN | 15m | Automatische Oproller | Max. 12/20 Bar | Incl. Spuitpistool | 192x480x447(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De meegeleverde rubberen slang 15 meter is geschikt voor koud en warm water, tot 20 bar 25°C of 10 bar 70°C. En het bijgeleverde spuitpistool ondersteunt temperaturen tot 80°C. gebruik met water boven 60°C is daarbij het dragen geschikte PBM (Persoonlijke Beschermings-Middelen) aan te raden.
De slang heeft 1/2" buitendraad-aansluitingen en wordt geleverd met een snelkoppeling voor het spuitpistool, waarbij het pistool geschikt is voor een maximale druk 12 bar, met een regelbare doorstroming tot 50 liter per minuut. Kortom, de Saro BENJAMIN slanghaspel is ideaal voor professionele reinigingstoepassingen!
Specificaties
| Type | Saro BENJAMIN |
|---|---|
| Plaatsing | Wand, vloer of plafond |
| Aansluiting | 1/2" |
| Slanglengte | 15 meter |
| Doorstroomcapaciteit | 50 liter/min. |
| Waterdruk | 20 bar (25°C) / 10 bar (70°C) |
| Materiaal | RVS AISI-304 (haspel), RVS AISI-303 (as, draaigewicht), rubber (slang), kunststof (pistool) |
| Gewicht | 16,4 kg |
| Breedte | 192 mm |
| Diepte | 480 mm |
| Hoogte | 447 mm |
Bestel de Saro Slanghaspel | BENJAMIN | 15m | Automatische Oproller | Max. 12/20 Bar | Incl. Spuitpistool | 192x480x447(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 457-2005 |
| EAN / Barcode | 4017337068357 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



