Combisteel Braadthermometer | Digitaal | Sonde (kabel) | -50°c/+300°c | Timer | 65x70x17(h)mm
€15,00
€11,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Braadthermometer | Digitaal | Sonde (kabel) | -50°c/+300°c | Timer | 65x70x17(h)mm
OP VOORRAAD
€15,00
U bespaart €3,75 (25%)
€11,25 excl. btw
€13,61 incl. btw
Of €4,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7521.0035 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze braadthermometer CombiSteel werkt met een sonde aan een kabel (geschikt voor gebruik in ovens) en is voorzien een timerfunctie, voor optimaal gebruiksgemak.
De gemeten temperatuur is eenvoudig af te lezen op het digitale display en de thermometer heeft een meetbereik -50°C/+300°C. De temperatuur kan naar keuze worden weergegeven in Celsius of Fahrenheit met een gradatie 1°C/F en nauwkeurigheid ca. 1°C (0°C - 100°C).
Verder heeft de thermometer een Lock-functie voor doorlopende temperatuurmeting, een Min/Max-functie. en een praktische magneet aan de achterkant, waarmee het eenvoudig aan een magnetisch oppervlak kan worden bevestigd. Het apparaat werkt op 1 AAA-batterij (niet inbegrepen).
Bestel de CombiSteel Braadthermometer | Digitaal | Sonde (Kabel) | -50°C/+300°C | Timer | 65x70x17(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De gemeten temperatuur is eenvoudig af te lezen op het digitale display en de thermometer heeft een meetbereik -50°C/+300°C. De temperatuur kan naar keuze worden weergegeven in Celsius of Fahrenheit met een gradatie 1°C/F en nauwkeurigheid ca. 1°C (0°C - 100°C).
Verder heeft de thermometer een Lock-functie voor doorlopende temperatuurmeting, een Min/Max-functie. en een praktische magneet aan de achterkant, waarmee het eenvoudig aan een magnetisch oppervlak kan worden bevestigd. Het apparaat werkt op 1 AAA-batterij (niet inbegrepen).
Specificaties
| Uitvoering | Thermometer + timer |
|---|---|
| Meetmethode | Sonde (aan kabel) |
| Meeteenheid | Celsius (°C) / Fahrenheit (°F) |
| Meetbereik | -50°C / +300°C |
| Gradatie | 1°C |
| Sonde-lengte | 150 mm |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Fysieke knoppen |
| Materiaal | Kunststof (behuizing) / RVS (sonde) |
| Voeding | 1x AAA-batterij |
| Breedte | 65 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoogte | 17 mm |
Bestel de CombiSteel Braadthermometer | Digitaal | Sonde (Kabel) | -50°C/+300°C | Timer | 65x70x17(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7521.0035 |
| EAN / Barcode | 6017445534520 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





