Combisteel Thermometer | Digitaal | Sonde (vast) | -50°c/+300°c | Waterdicht | ø23x212(h)mm
€10,00
€7,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Thermometer | Digitaal | Sonde (vast) | -50°c/+300°c | Waterdicht | ø23x212(h)mm
OP VOORRAAD
€10,00
U bespaart €2,50 (25%)
€7,50 excl. btw
€9,08 incl. btw
Of €3,03 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7521.0020 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze zakthermometer CombiSteel werkt met een vaste sonde en past eenvoudig in je broekzak, door het zeer compacte formaat en de handige beschermhuls voor de sonde.
De gemeten temperatuur is in één oogopslag af te lezen op het digitale display, waarbij naar wens voor weergave in Celsius of Fahrenheit kan worden gekozen, en de thermometer heeft een meetbereik -50°C/+300°C, met een gradatie 0,1°C/F en een nauwkeurigheid ca. 1°C. (tot +80°C).
Verder heeft de thermometer soft-touch knoppen, is het apparaat waterdicht afgewerkt en werkt het op LR44-batterijen.
Bestel de CombiSteel Thermometer | Digitaal | Sonde (Vast) | -50°C/+300°C | Waterdicht | Ø23x212(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De gemeten temperatuur is in één oogopslag af te lezen op het digitale display, waarbij naar wens voor weergave in Celsius of Fahrenheit kan worden gekozen, en de thermometer heeft een meetbereik -50°C/+300°C, met een gradatie 0,1°C/F en een nauwkeurigheid ca. 1°C. (tot +80°C).
Verder heeft de thermometer soft-touch knoppen, is het apparaat waterdicht afgewerkt en werkt het op LR44-batterijen.
Specificaties
| Meetmethode | Sonde (vast) |
|---|---|
| Meeteenheid | Celsius (°C) / Fahrenheit (°F) |
| Meetbereik | -50°C / +300°C |
| Gradatie | 0,1°C |
| Sonde-lengte | 127 mm |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Soft-touch |
| Materiaal | Kunststof (behuizing) / RVS (sonde) |
| Voeding | 1x LR44-batterij |
| Diameter | 23 mm |
| Hoogte | 212 mm |
Bestel de CombiSteel Thermometer | Digitaal | Sonde (Vast) | -50°C/+300°C | Waterdicht | Ø23x212(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7521.0020 |
| EAN / Barcode | 6017437893826 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





