Combisteel Thermometer | Digitaal | Sonde (kabel) | -50°c/+300°c | Temperatuuralarm | 66x107x24(h)mm
€17,00
€12,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Thermometer | Digitaal | Sonde (kabel) | -50°c/+300°c | Temperatuuralarm | 66x107x24(h)mm
OP VOORRAAD
€17,00
U bespaart €4,25 (25%)
€12,75 excl. btw
€15,43 incl. btw
Of €5,14 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7521.0025 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze multifunctionele thermometer CombiSteel werkt met een bekabelde sonde en is voorzien diverse praktische functies, waaronder een temperatuuralarm.
De gemeten temperatuur is heel eenvoudig af te lezen op het digitale display, waarbij naar wens voor weergave in Celsius of Fahrenheit kan worden gekozen, en de thermometer heeft een meetbereik -50°C/+300°C, met een gradatie 0,1°C/F en een nauwkeurigheid ca. 1°C. (+20°C tot +80°C).
Deze praktische multifunctionele thermometer werkt op 1x AAA-batterij (niet inbegrepen).
Bestel de CombiSteel Thermometer | Digitaal | Sonde (Kabel) | -50°C/+300°C | Temperatuuralarm | 66x107x24(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De gemeten temperatuur is heel eenvoudig af te lezen op het digitale display, waarbij naar wens voor weergave in Celsius of Fahrenheit kan worden gekozen, en de thermometer heeft een meetbereik -50°C/+300°C, met een gradatie 0,1°C/F en een nauwkeurigheid ca. 1°C. (+20°C tot +80°C).
Deze praktische multifunctionele thermometer werkt op 1x AAA-batterij (niet inbegrepen).
Specificaties
| Meetmethode | Sonde (aan kabel) |
|---|---|
| Meeteenheid | Celsius (°C) / Fahrenheit (°F) |
| Meetbereik | -50°C / +300°C |
| Gradatie | 0,1°C |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Fysieke knoppen |
| Materiaal | Kunststof (behuizing) / RVS (sonde) |
| Voeding | 1x AAA-batterij |
| Breedte | 66 mm |
| Diepte | 107 mm |
| Hoogte | 24 mm |
Bestel de CombiSteel Thermometer | Digitaal | Sonde (Kabel) | -50°C/+300°C | Temperatuuralarm | 66x107x24(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7521.0025 |
| EAN / Barcode | 6017436481437 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

