Combisteel Voorraadkast | Rvs | Draaideuren | Diepte 580 | Hoogte 1800 | Breedte 680-1880
€1.900,00
€1.425,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Voorraadkast | Rvs | Draaideuren | Diepte 580 | Hoogte 1800 | Breedte 680-1880
GRATIS VERZENDING
€1.900,00
U bespaart €475,00 (25%)
€1.425,00 excl. btw
€1.724,25 incl. btw
Of €574,75 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7003.0700 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze voorraadkast CombiSteel is gemaakt hoogwaardig RVS en biedt een zeer praktische oplossing voor het opbergen keukengerei.
Stevige ConstructieBij de productie deze voorraadkast is hoogwaardig RVS gebruikt, wat zorgt voor een optimale duurzaamheid en eenvoudige reiniging. Het dikke materiaal zorgt voor een sterke en duurzame bescherming de kastinhoud, en de draaideuren zijn eenvoudig te openen door de handgrepen.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een wandkast in ander formaat zijn.
Bestel de CombiSteel Voorraadkast | RVS | Draaideuren | Diepte 580 | Hoogte 1800 | Breedte 680-1880 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Stevige ConstructieBij de productie deze voorraadkast is hoogwaardig RVS gebruikt, wat zorgt voor een optimale duurzaamheid en eenvoudige reiniging. Het dikke materiaal zorgt voor een sterke en duurzame bescherming de kastinhoud, en de draaideuren zijn eenvoudig te openen door de handgrepen.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een wandkast in ander formaat zijn.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte(n) | 680-1880 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Deuren | Draaideuren |
| Schappen | Ja |
| Schap(pen) verstelbaar | Ja |
| Verstelbare poten | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Gewicht | Ca. 80 kg - 200 kg |
Bestel de CombiSteel Voorraadkast | RVS | Draaideuren | Diepte 580 | Hoogte 1800 | Breedte 680-1880 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7003.0700 |
| EAN / Barcode | 6017444137135 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


