Combisteel Voorraadkast | Prime | Rvs | Schuifdeuren | 1200x600x2000(h)mm
€1.570,00
€1.177,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Voorraadkast | Prime | Rvs | Schuifdeuren | 1200x600x2000(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.570,00
U bespaart €392,50 (25%)
€1.177,50 excl. btw
€1.424,78 incl. btw
Of €474,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7452.0064 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze voorraadkast uit de PRIME serie CombiSteel is gemaakt hoogwaardig RVS en biedt een zeer praktische oplossing voor het opbergen keukengerei.
Stevige ConstructieBij de productie deze voorraadkast is hoogwaardig RVS gebruikt, wat zorgt voor een optimale duurzaamheid en eenvoudige reiniging. Het dikke materiaal zorgt voor een sterke en duurzame bescherming de kastinhoud, en de schuifdeuren zijn zeer soepel te openen door het schuifsysteem.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een wandkast in ander formaat zijn.
Bestel de CombiSteel Voorraadkast | PRIME | RVS | Schuifdeuren | 1200x600x2000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Stevige ConstructieBij de productie deze voorraadkast is hoogwaardig RVS gebruikt, wat zorgt voor een optimale duurzaamheid en eenvoudige reiniging. Het dikke materiaal zorgt voor een sterke en duurzame bescherming de kastinhoud, en de schuifdeuren zijn zeer soepel te openen door het schuifsysteem.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een wandkast in ander formaat zijn.
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRIME |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Breedte(n) | 1200 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
| Deuren | Schuifdeuren |
| Schappen | 3 |
| Schap(pen) verstelbaar | Ja |
| Draagkracht | 40 kg/niveau |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Gewicht | 144 kg |
Bestel de CombiSteel Voorraadkast | PRIME | RVS | Schuifdeuren | 1200x600x2000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7452.0064 |
| EAN / Barcode | 7435137897811 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

